Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja
Alles|Met afbeeldingen

Kavel 1

Kavel 1
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56. [2,92 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 2

Kavel 2
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56. [2,81 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 3

Kavel 3
Snaphaan z.j. Delm. 516. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 4

Kavel 4
Taxatie: € 100,00

Kavel 5

Kavel 5
Vlieger of 4 stuiver 1544. Interpunctie: lelietjes. vdCh. XX-6; GH 189-4b. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 6

Kavel 6
Denier de Hollande. GH 195-4; vdCh. XX-10. Zeer goed.
Taxatie: € 35,00

Kavel 7

Kavel 7
½ Philipsdaalder 156Z (1562). Delm. 61; CNM 2.17.13. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 8

Kavel 8
1/5 Philipsdaalder 1563. CNM 2.17.20. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 9

Kavel 9
1/5 Philipsdaalder 156(3). CNM 2.17.20. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 10

Kavel 10
1/5 Philipsdaalder 1567. CNM 2.17.20; GH 212-6d. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 11

Kavel 11
Denier de Hollande of penning z.j. GH 228-6. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 12

Kavel 12
Korte z.j. GH 229-6. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 13

Kavel 13
Bourgondische kruisrijksdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 14

Kavel 14
Bourgondische kruisrijksdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Eenzijdig patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 15

Kavel 15
Dukaat 1606. Delm. 649; CNM 2.17.77; HPM 46 [3,50 gram]. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 16

Kavel 16
Dukaat 1760. Delm. 650; CNM 2.17.82; HPM 48 [3,48 gram]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 175,00