Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1360

Kavel 1360
z.j. 13e -14e eeuw. Tinnen muntspeld (omgeving Dordrecht). Lelie in quadrilobe met omschrift. SN 18,5 mm. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 1361

Kavel 1361
(± 1800) Landgoed van Osch van Wijk. Jachtpenning. Rennende haas naar links. / Familiewapen.TnPb 45. Met gaatje. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1362

Kavel 1362
1872 Arnhem, erepenning aan Baron van Pallandt van Westervoort. Gekroond gemeentewapen gehouden door twee leeuwen. / Achtregelige tekst. Æ 50. Zw. 257. De Vries. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1363

Kavel 1363
1899 Bocholtz. Festival koninklijke harmonie. Jeugdportret Wilhelmina naar links. / Tekst in medaillon, rondom muziekinstrumenten. AR 51 met draagoog. Zw. -. E. Alard. Zeer fraai.Toegevoegd: 1829 Opening kanaal Gent-Terneuzen / Willem I. Æ 46 met gat.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1364

Kavel 1364
1903 Zutphen. C. Schillemans, 40 jaar eigenaar W.J. Thieme & Co. Staande geharnaste ridder tussen globe en drukpers. / Bedrijfsgebouw. Æ 50. Zwierzina 381; KB I-531. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1365

Kavel 1365
1913 Eeuwfeest onafhankelijkheid. Gevleugelde jongeman met trompet en palmtak naar links. / Landingsscène te Scheveningen. Æ60. A. Falise. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1366

Kavel 1366
z.j. Amsterdam. Insigne van K.N.Z.&R.V. In origineel doosje (Dickhoff & Salin hofjuweliers).AR verguld 17,5 x 41mm. FDC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 1367

Kavel 1367
1913 Eeuwfeest onafhankelijkheid. Zittende leeuw naar links. / Landingsscène te Scheveningen.Æ 60,5. A. Falise. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1368

Kavel 1368
1916 Prijspenning etalagewedstrijd / congres A.N.V.V. Drieregelig opschrift naast eikentak. / Drieregelig opschrift binnen lauwer- en eikentak. Aangeboden door H.M. Baron Collot d’Escury. AR verguld 50,3. Prachtig.N.B. Henricus Martinus Baron Collot d’Escury (1860-1933) was o.m. Kapitein der Infanterie in Ned. Oost-Indië en lid gemeentebestuur van Zandvoort.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1369

Kavel 1369
1924 100ste Opvoering “Boefje”. Staande vrouw naar links. / Staande jongeman ten voeten uit.Æ 41 x 61. C.J. van der Hoef. Jintes Pol 119. Gevlekt. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1370

Kavel 1370
z.j. Prijspenning handboognijverheid. Borstbeeld Willem III naar rechts./ Twee pijlen en een boog in versiering. Æ 43 in kartonnen doosje. Van der Kellen. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1371

Kavel 1371
z.j. Arnhem, eremedaille. Zittende stedenmaagd met stad op de achtergrond. / Gekroond stadswapen boven vierregelige tekst. AR 51. A. Falise. FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1372

Kavel 1372
1927, Roosendaal - Eerste steenlegging nieuwe tabaksfabriek. Zittende vrouw met op de achtergrond fabrieksgebouwen. / Twaalfregelige tekst. AR 59,5 Zeldzaam. Prachtig.
Taxatie: € 70,00

Kavel 1373

Kavel 1373
(1934) Erepenning Nederlandsche Vereeniging van Werkgevers in het Bakkersbedrijf. Interieur Bakkerij; bakker schuift brood in oven. / Inscriptieruimte. O.n.v. P.H. de Vries, 25 jaar filiaalhoudster N.V. Meel- en Broodfabrieken “De Zeeuw”, ’s-Gravenhage.Æ verzilverd 40,6. KB III-822 (Ed. Telcs). In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1374

Kavel 1374
1935 Saarplebisciet. Landkaart. / Rechtopstaand blank zwaard met twee weegschalen. Æ 60 M. Kutterink. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1375

Kavel 1375
Lot (2) 1945 Amsterdam. J.Th. Boelen 50 jaar chef firma Jacobus Boelen. Portret naar links. / Familiewapen. Æ 39,8. KB V-1641B. M. Meesters.Toegevoegd: zilveren (Ø 63) erepenning Ned. Mij. voor Nijverheid en Handel o.n.v. S.K. Velling, 25 jaar dienstverband Jacobus Boelen. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00