Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 900

Kavel 900
1 Gulden 1914 zilverbon. Mev. 01-1c; AV 1.1c; PL 1.c [# 915]. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 901

Kavel 901
2½ Gulden 1949 Juliana. Mev. 16-1a; AV 14.1B; PL 17.b [# AAA 080519]. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 902

Kavel 902
5 Gulden 1944 zilverbon. Mev. 22-1a; AV 17.1b.3; PL 21.c [# DO 027900]. Bijna ongecirculeerd.
Taxatie: € 300,00

Kavel 903

Kavel 903
5 Gulden 1944 zilverbon. Mev. 22-1a; AV 17.1b.3; PL 21.c [# DO 065095]. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 904

Kavel 904
5 Gulden 1944 zilverbon. Mev. 22-1a; AV 17.1b.3; PL 21.c [# DP 076092]. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 905

Kavel 905
Lot (3) 10 Gulden 1943 Staalmeester. Mev. 43; AV 32.1; PL 40. Ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 906

Kavel 906
Lot (3) 25 Gulden 1943 Prinsesje II. Mev. 78-1a; AV 50.1a; PL 63.a. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 75,00

Kavel 907

Kavel 907
100 Gulden 1929 Grietje Seel. Mev. 116-3b; AV 80.1b.5.2; PL 96.b5.b [# BV 027376]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 908

Kavel 908
Lot (26) nog inwisselbare guldenbiljetten in ongecirculeerde kwaliteit. Van Hfl. 5,- t/m Hfl. 100,-. Nominaal: Hfl. 520,-
Taxatie: € 200,00

Kavel 909

Kavel 909
Lot (3) 5 Gulden 1966 Vondel. Mev. 23-2; PL 22.e. [#6 AA 305991]; 10 Gulden 1924 Zeeuws Meisje. Mev. 39-2b; PL 35.a2. [#LS 101021] Replacements; 10 Gulden 1940-I Emma. Mev. 41-1; PL 37. [#1 AB 011760]. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 910

Kavel 910
Lot (4) 10 Gulden 1940-I Emma. Mev. 41-1; PL 37. [#7 AA 068885]; 10 Gulden 1940 Schone Herderin. Mev. 42-1; PL 38. [#5 AG 019911]; 10 Gulden 1953 Frans Hals. Mev. 48-1a; PL 45. [#2 DF 055439]; 10 Gulden 1953 Frans Hals. Mev. 48-1b; PL 45.a1. [# DLS 100486] Replacements. Ruim zeer fraai en beter.
Taxatie: € 100,00

Kavel 911

Kavel 911
Lot (3) 20 Gulden 1939 Emma. Mev. 58-1; PL 51.a. [# HD 022498]; 25 Gulden 1931 Mees. Mev. 76-2; PL 61.a. [# ND 100728] Replacements; 25 Gulden 1940 Prinsesje. Mev. 77-1; PL 62. [# AB 043608]. Overwegend prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 912

Kavel 912
Lot (4) 25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1; PL 66. [#6 BN 068831]; 25 Gulden 1949 Salomo. Mev. 82-1; PL 67. [#2 CT 107989] Replacements; 25 Gulden 1955 Huygens. Mev. 83-1a; PL 68. [#1 KR 030122]; 25 Gulden 1955 Huygens. Mev. 83-1a; PL 68. [#1 HS 103620] Replacements. Ruim zeer fraai en beter.
Taxatie: € 200,00

Kavel 913

Kavel 913
Lot (16) Restverzameling Nederland divers van samenstelling, overwegend mooi van kwaliteit. Leuk voor de beginner!
Taxatie: € 250,00

Kavel 914

Kavel 914
Lot (10) Aardig lot Nederland met daarin 1 Gulden 1938 zilverbon. Mev. 04-1b; PL 4.b; 2 ½ Gulden zilverbon 1915. Mev. 12-2; PL 12.b; 2 ½ Gulden zilverbon 1938 (2). Mev. 13-1b; PL 14.b; 5 Gulden zilverbon 1944. Mev. 22-1c; PL 21.c. [#CP 020921]; 10 Gulden 1933 Grijsaard. Mev. 40-1b; PL 36.b en 10 Gulden 1940 I Emma. Mev. 41-1; PL 37; 25 Gulden 1921 Willem van Oranje. Mev. 73-1ab; PL 58.c1.b; 25 Gulden 1943 I Prinsesje. Mev. 78-1b.; PL 63.b en 25 Gulden 1947 Flora. Mev. 81-1; PL 66. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 350,00

Kavel 915

Fraai zwartvelours album “Bankbiljetten in Goud – de Geschiedenis van de Nederlandse Bankbiljetten sinds de Jaren 50”. Gulden- en eurobiljetten. Curieus geheel, uitg. Muntpost. (25 stuks).
Taxatie: € 50,00