Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 659

Kavel 659
Officiële gouden herslag Leeuwendaalder 2017 Utrecht.AU 38,7, 1 Troy ounce. In originele verpakking KNM. Oplage: 100 ex. Uitg.prijs: € 1899,95.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 660

Kavel 660
Officiële gouden herslag Leeuwendaalder 2018 Zeeland.AU 38,7, 1 Troy ounce. In originele verpakking KNM. Oplage: 200 ex. Uitg.prijs: € 1899,95.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 661

Kavel 661
Maxi-Gulden 2001 in vernikkeld messing, Ø 100 mm., 600 gram. In cassette KNM.
Taxatie: € 25,00

Kavel 662

Kavel 662
Schoenendoos gevuld met 66 x 50-gulden herdenkingsmunten 1982-1998 in FDC en proof. Alles in originele verpakking. Netto zilver: 1526 gram.
Taxatie: € 550,00

Kavel 663

Kavel 663
Schoenendoos vol met allerlei eurosetjes/uitgiften. Alles in originele verpakking. Nominaal circa € 165.
Taxatie: € 125,00

Kavel 664

Kavel 664
Schoenendoos(je) met 21 x inhuldigingsset 1980 [1 + 2½ gld. dubbelkop].
Taxatie: € 20,00

Kavel 665

Kavel 665
Doos (25) ‘blauwe’ en ‘rode’ proofsets tussen 1983 en 2001.
Taxatie: € 75,00

Kavel 666

Kavel 666
Schoenendoos ‘Footnotes’ met diverse 10-gulden herdenkingsmunten 1973-1999. Allen in originele verpakking. FDC en proof. Netto zilver: 428 gram.
Taxatie: € 150,00

Kavel 667

Kavel 667
Schoenendoos met 11 zilveren dukaten en 3 x zilveren postzegel/gulden 2001.
Taxatie: € 100,00

Kavel 668

Kavel 668
Schoenendoos (67) met 58 x FDC-sets 1980-2001; 8 x HCF-sets 1997-2001; 1 x Eru-set 1988.
Taxatie: € 40,00

Kavel 669

Kavel 669
Doos met 50 stuks FDC-sets Nederland 1987-2000, als volgt samengesteld: 2 x 1987; 5 x 1988; 6 x 1989; 6 x 1990; 1991, 3 x 1993; 5 x 1994; 9 x 1997; 3 x 1998; 4 x 1999 en 6 x 2000.
Taxatie: € 30,00

Kavel 670

Kavel 670
Doos met 50 stuks FDC-sets Nederland 1987-2000, als volgt samengesteld: 2 x 1987; 2 x 1988; 10 x 1989; 3 x 1990; 2 x 1991; 1992; 2 x 1993; 3 x 1994; 1995; 2 x 1996; 2 x 1997; 14 x 1998; 2 x 1999 en 4 x 2000.
Taxatie: € 30,00

Kavel 671

Kavel 671
Doos met 50 stuks FDC-sets Nederland 1987-2000, als volgt samengesteld: 2 x 1987; 2 x 1988; 10 x 1989; 3 x 1990; 2 x 1991; 1992; 2 x 1993; 3 x 1994; 1995; 2 x 1996; 2 x 1997; 14 x 1998; 3 x 1999; 3 x 2000.
Taxatie: € 30,00

Kavel 672

Kavel 672
Doos met 50 stuks FDC-sets Nederland 1987-2000, als volgt samengesteld: 2 x 1987; 2 x 1988; 10 x 1989; 3 x 1990; 2 x 1991; 1992; 2 x 1993; 3 x 1994; 1995; 2 x 1996; 2 x 1997; 14 x 1998; 3 x 1999 en 3 x 2000.
Taxatie: € 30,00

Kavel 673

Kavel 673
Doos met 50 stuks FDC-sets Nederland 1987-2000, als volgt samengesteld: 2 x 1987; 2 x 1988; 5 x 1989; 3 x 1990; 2 x 1991; 3 x 1993; 3 x 1994; 1996; 6 x 1997; 9 x 1998; 10 x 1999 en 4 x 2000.
Taxatie: € 30,00

Kavel 674

Kavel 674
Doos met 50 stuks FDC-sets Nederland 1987-2000, als volgt samengesteld: 5 x 1987; 5 x 1988; 6 x 1989; 6 x 1990; 1991; 1993; 5 x 1994; 11 x 1997; 5 x 1999; 5 x 2000.
Taxatie: € 30,00