Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 650

Kavel 650
Dubbeltje 19?? Juliana (1969-1979). Ca. 40% excentrisch geslagen [1,50 gr.]. FDC.
Taxatie: € 15,00

Kavel 651

Kavel 651
Lot (4) 25 Cent 1965 en 3x 1980; diverse afwijkingen.
Taxatie: € 20,00

Kavel 652

Kavel 652
25 Cent 1972; iets decentrisch geslagen, geen kartelrand.
Taxatie: € 15,00

Kavel 653

Kavel 653
25 Cent 1980; keerzijde zwak geslagen.
Taxatie: € 10,00

Kavel 654

Kavel 654
10 Cent 1973; iets decentrisch geslagen, geen kartelrand.
Taxatie: € 15,00

Kavel 655

Kavel 655
Lot (4) 10 Cent 1975 en 3x 1980; verschillende afwijkingen.
Taxatie: € 20,00

Kavel 656

Kavel 656
5 Cent 1943 kopernikkel, licht decentrisch geslagen. Prachtig.
Taxatie: € 5,00

Kavel 657

Kavel 657
1 Cent 1876, incuus en curieus. Fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 658

Kavel 658
½ Cent 1832; decentrisch geslagen. Bijna fraai.
Taxatie: € 10,00