Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 451

Kavel 451
5 Gulden 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 198 Prachtig / FDC
Taxatie: € 400,00

Kavel 452

Kavel 452
Dukaat 1815 zonder mmt. Sch. 201 Zeer fraai
Taxatie: € 200,00

Kavel 453

Kavel 453
Dukaat 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 205 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 454

Kavel 454
Dukaat 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 212. Klemsporen Prachtig
Taxatie: € 175,00

Kavel 455

Kavel 455
3 Gulden 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 241. Iets randschade Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 500,00

Kavel 456

Kavel 456
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 500,00

Kavel 457

Kavel 457
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242 Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 400,00

Kavel 458

Kavel 458
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242. Kras + randdeuk vz. Fraai / Zeer fraai
Taxatie: € 250,00

Kavel 459

Kavel 459
3 Gulden 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 243** Ruim zeer fraai
Taxatie: € 550,00

Kavel 460

Kavel 460
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 461

Kavel 461
Taxatie: € 150,00

Kavel 462

Kavel 462
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257. Schoongemaakt Zeer fraai
Taxatie: € 125,00

Kavel 463

Kavel 463
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Ruim fraai / Bijna zfr.
Taxatie: € 100,00

Kavel 464

Kavel 464
1 Gulden 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 259 Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 450,00

Kavel 465

Kavel 465
1 Gulden 1821 mmt. fakkel Sch. 261. Kras voorzijde Fraai / Zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 466

Kavel 466
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264 Ruim zfr. / Bijna pr.
Taxatie: € 200,00