Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 446

Kavel 446
Gouden dukaat 1809 (3e type). Sch. 132. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 447

Kavel 447
50 Stuiver 1808, mmt. bij. Sch. 149a/f. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 448

Kavel 448
50 Stuiver 1808, mmt. bij. Sch. 149 a/f. Mooi patina. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 449

Kavel 449
1 Gulden 1809, mmt. bij. Sch. 154. Zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 450

Kavel 450
20 Francs 1813, mmt. visje. Sch. 164. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00