Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 434

Kavel 434
Gouden dukaat 1795, contemporaine vervalsing. Delm. 965; Sch. 3 [3,48 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 435

Kavel 435
Zilveren dukaat 1800. Sch. 69. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 436

Kavel 436
Zilveren dukaat 1802. Sch. 71. Iets bekrast. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 437

Kavel 437
Zilveren dukaat 1805. Sch. 74. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 438

Kavel 438
3 Gulden 1795. Sch. 79. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 439

Kavel 439
3 Gulden 1796. Sch. 80a. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 440

Kavel 440
1 Gulden 1797. Sch. 92. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 441

Kavel 441
1 Gulden 1795. Sch. 99; CNM 2.38.93. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 442

Kavel 442
Taxatie: € 75,00

Kavel 443

Kavel 443
Lot (2) 1 Gulden 1795. Sch. 99; CNM 2.38.93. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 444

Kavel 444
1 Gulden 1795. Sch. 99; CNM 2.38.93. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 445

Kavel 445
West Friesland. 3 Gulden 1795. Delm. 1147; Sch. 85a. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 90,00