Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 350

Kavel 350
West-Friesland. Zilveren rijder of dukaton 1738. Scholten 42a. RR. Zeer fraai.
Taxatie: € 600,00

Kavel 351

Kavel 351
West-Friesland. 3 Gulden 1786. Scholten 63b. Zeldzaam. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 400,00

Kavel 352

Kavel 352
West Friesland. Hybride duit 1756. Scholten 233b. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 353

Kavel 353
Utrecht. 1 Gulden 1790. Scholten 66a. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 354

Kavel 354
Utrecht. X Stuiver 1786. Scholten 73c. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 355

Kavel 355
Zeeland. X Stuiver 1791. Scholten 77. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 356

Kavel 356
Holland. ½ Duit 1755. Afslag in zilver van 1,50 gram. Scholten 359. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 357

Kavel 357
Holland. ½ Duit 1757. Afslag in zilver van 1,57 gram. Scholten 361. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 358

Kavel 358
Scheepjesgulden 1802. Scholten 488c. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 359

Kavel 359
¼ Scheepjesgulden 1802. Scholten 492. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 360

Kavel 360
Zilveren ropij 1803. Scholten 530. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 361

Kavel 361
Lot (3) Java. Grote ropij 1804. Scholten 531. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 362

Kavel 362
VOC-duit 1818 misslag. Scholten 683. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 363

Kavel 363
1 Cent 1855 mmt. zwaard. Scholten 774. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 364

Kavel 364
Negapatnam. Stuiver z.j. Scholten 1244. [27,04 gram]. RR. Fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 365

Kavel 365
Lot (2) Kas en ½ duit. Scholten 1241 en 1246. Fraai.
Taxatie: € 30,00