Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 286

Grijs album (140) gevuld met vnl. duiten diverse provincies.
Taxatie: € 175,00

Kavel 287

Kavel 287
Sigarenkistje (253) met vnl. duiten en dubbele stuivers diverse provincies. Vnl. mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 300,00

Kavel 288

Kavel 288
Blikje (91) vnl. duiten diverse provincies. Mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 289

Kavel 289
Prachtig oud Belgisch sigarettenkistje (1897) onuitgezocht en nader te determineren munten vanaf de middeleeuwen. Ook provinciaal. Leuk! Kijken.
Taxatie: € 300,00

Kavel 290

Kavel 290
Lot (10) o.a. bezemstuivers.1760 Holland; 1739 West-Friesland; 1791 Zeeland; 1765 Utrecht; 1764 Gelderland en 1765 Groningen. Dubbele wapenstuivers; 1763 Holland; 1785 Gelderland; 1732 en 1733 Zeeland. Ruim fraai en beter.
Taxatie: € 50,00

Kavel 291

Kavel 291
Lot (8) o.a. rijderschelling Utrecht 1691; scheepjesschelling 1678 Enkhuizen; 6 stuiver 1709 Gelderland; 6 stuiver 1780 Zeeland en hoedjesschelling 1728 Zeeland; gulden 1687 Nijmegen; gulden 1687 Deventer en gulden 1682 Utrecht. Leuk.
Taxatie: € 200,00

Kavel 292

Kavel 292
Houten “Neos”-kistje met 30 koperen munten van Gronsveld (5), Maastricht (15) en Stevensweert (10), in munthouders; diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 250,00

Kavel 293

Kavel 293
Kistje “Elisabeth Bas” met 40 koperen munten Zuidelijke Nederlanden, o.a. Luik, Maaseik, Reckheim en enkele rekenpenningen; meeste matige kwaliteit, maar wel leuk!
Taxatie: € 120,00

Kavel 294

Kavel 294
Blikje met ca. 150 munten Noordelijke Nederlanden; duiten, enkele en dubbele stuivers, schellingen etc;o.a. Deventer, Batenburg, Roermond. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 250,00

Kavel 295

Kavel 295
Sigarenkistje met 35 munten Noordelijke Nederlanden, o.a. leeuwendaalder, schellingen, duiten etc. Meestal mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 300,00

Kavel 296

Kavel 296
Stuiver z.j. (1555).Verk. 207.3; Passon 24; CNM 2.36.37. Zeldzaam. Lelijk gat, vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 297

Kavel 297
½ Leeuwendaalder 1615. Delm. 876; CNM 2.49.42. Ruim fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 298

Kavel 298
Lot (2) ½ Dukaat 1763 kabelrand. Ridder zwaar getroffen, met als gevolg flinke beschadiging! Toegevoegd broche van 10 stuiver 1751 Holland. Voor wie het leuk vindt.
Taxatie: € 50,00

Kavel 299

Kavel 299
½ Leeuwendaalder 1617. Delm. 883; CNM 2.16.55. Ruim fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 300

Kavel 300
Stuiver z.j. met klop. ‘Burcht met drie torens’. GH 120; Vanhoudt 642 AN. Zwakke slag, vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 301

Kavel 301
Dukaton 1661 Antwerpen. Delm. 284; Vanhoudt 642 AN. Zwak geslagen. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00