Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 268

Kavel 268
Stuiver z.j. met klop Burcht (gebruik klop is onbekend). GH 192. Fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 269

Kavel 269
Quatre Patards, vier stuivers 1539 Antwerpen. GH 189-1. Donker patina. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 270

Kavel 270
Patagon z.j. GH 311-1a/b; Delm. 254. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 271

Kavel 271
¼ Patagon z.j. Brussel. Delm. 269 suppl; Vanhoudt 621 BS. Fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 272

Kavel 272
Oord 1688 geslagen met schroefpers. RBN 1981 pag. 127-141; Vanhoudt 726. RRR. Fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 273

Kavel 273
Philipsdaalder 1557, Brugge. GH 210-7a; Delm. 34. Iets patina. R. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 274

Kavel 274
½ Statendaalder 1578. GH 246-7; Delm 122. R. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 275

Kavel 275
Patagon 1624. GH 329-8b. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 276

Kavel 276
½ Zilveren reaal 1604. GH 295-7; Vanhoudt 589. RRRR. Fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 277

Kavel 277
Duit z.j. TRAN/ MOESA/A GR Lucas 127. RR. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 278

Kavel 278
Schelling 1624. Vanhoudt 648. Ruim fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 279

Kavel 279
1/8 Groot z.j. vdCh. II-2. RR Zeer goed.
Taxatie: € 130,00

Kavel 280

Kavel 280
Roosschelling (imitatie schelling West-Friesland) 1629. Lucas 236. RR. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 281

Kavel 281
Imitatie duit West-Friesland 1619. FRI / GIA / 1619 Lucas 359. RR. Prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 282

Kavel 282
Duit z.j. Imitatie duit Deventer. DA / ETR / TIA. Geslagen over andere munt. Lucas 414. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 283

Kavel 283
Duit z.j. Imitatie duit Overijssel. Lucas 426. RRR. Fraai.
Taxatie: € 40,00