Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1

Kavel 1
Lot (3) 1 Gulden 1698, 1721, 1737 [106 5753, 5716, 5715]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 2

Kavel 2
1 Gulden 1705, mmt op vz. Delm. 1178; CNM 2.17.152; HPM 88 [106 5717]. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 3

Kavel 3
Lot (3) 1 Gulden 1705, 1716, 1736 [106 5718, 5712, 5713]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 4

Kavel 4
Lot (4) 1 Gld. 1705, 1713, 1721, 1737 (doorboord) [106 5752, 5714, 5719, 5754]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 5

Kavel 5
Lot (3) 1 Gulden 1712, 1763, 1764 [106 5724, 5687, 5691]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 6

Kavel 6
Lot (3) 1 Gulden 1713, 1763, 1764 [106 5720, 5686, 5690]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 60,00

Kavel 7

Kavel 7
Lot (3) 1 Gulden 1715, 1763, 1764 [106 5723, 5693, 5694]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 8

Kavel 8
Lot (3) 1 Gulden 1721, 1763, 1764 [106 5725, 5689, 5692]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 9

Kavel 9
Lot (3) 1 Gulden 1723, 1763, 1764 [106 5721, 5695, 5698]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 10

Kavel 10
Lot (4) 1 Gulden 1737, 1762, 1763, 1795 [106 5722, 5700, 5696, 5685]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 60,00

Kavel 11

Kavel 11
1 Gulden 1764. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88 [106 5699]. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 12

Kavel 12
1 Gulden 1786. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88 [106 5697]. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 13

Kavel 13
1 Gulden 1795 (Bataafse Republiek). Schulman 89a, grove kabelrand [106 5688]. Originele kleur. Circa prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 14

Kavel 14
1 Gulden 1687, alle letters ‘N’ normaal. Delm. 1168; CNM 2.36.27; HPM 10 [106 5654]. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 15

Kavel 15
1 Gulden 1687. Delm. 1169; CNM 2.51.26; HPM 05 [106 5655]. Fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 16

Kavel 16
1 Gulden 1681 met waarde-aanduiding: 1 – G. Delm. 1172; CNM 2.28.98; HPM 58 [106 5682]. Groene aanslag voorzijde, anders zeer fraai.
Taxatie: € 150,00