Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1

Kavel 1
Rijnse goudgulden z.j., Arnhem. Delm. 588; Fr. 43 [3,42 gram]. Kras kz., anders zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 2

Kavel 2
Rijnse goudgulden z.j., Arnhem. Delm. 588; Fr. 43 [3,35 gram]. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 3

Kavel 3
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56 [2,915 gram]. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 4

Kavel 4
Clemmergoudgulden z.j., Roermond. Met: MO·NO AVRE GELRDelm. 619; Fr. 67var. [2,67 gram]. Ruim fraai.
Taxatie: € 350,00

Kavel 5

Kavel 5
Rijdergoudgulden z.j. Delm. 620; Fr. 68 [3,18 gram]. Zeer goed uitgemunt. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 6

Kavel 6
Snaphaan z.j. Delm. 516. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 7

Kavel 7
Kwart snaphaan of peerdeke z.j. vdCh. 18.40. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 8

Kavel 8
Reaal z.j. (1557-1560). GH 206; Delm. 626; CNM 2.17.1 [5,42 gram]. Ruim zeer fraai / bijna prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 9

Kavel 9
Halve reaal z.j. (1560-1562) zonder titel van Engeland; borstbeeld naar rechts, PHILIPPVS voluit.GH 207; Delm 628; CNM 2.17.4; Fr. 76 [3,39 gram]. Zeldzaam. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 350,00

Kavel 10

Kavel 10
Philipsdaalder 1557. GH 210-6a; Delm. 29; CNM 2.17.8. Ruim fraai / bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 11

Kavel 11
½ Philipsdaalder 156Z. GH 211-6a; Delm. 61; CNM 2.17.13. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 12

Kavel 12
1/5 Philipsdaalder 1566. GH 212-6d; CNM 2.17.20. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 13

Kavel 13
Bourgondische kruisdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 14

Kavel 14
Rijder 1619, oud type, mogelijk uit 1617.Delm. 651; CNM 2.17.62; HPM 50 [9,88 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 15

Kavel 15
½ Rijder 1625, oud type. Delm. 652; CNM 2.17.63; HPM 51 [4,92 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 16

Kavel 16
Rijder of 14 gulden 1760. Delm. 653; CNM 2.17.66; HPM 52 [9,93 gram].Lichte beschadiging in ‘A’ van GELDRIA. Prachtig.
Taxatie: € 600,00