Veiling 57 en 58

6 may 2024 10:00 - 8 may 2024
Lots: 2623, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 715

Lot 715
10 Gulden 1953 Hugo de Groot. Mev. 48-1b; PL 45.c [# AQZ 046237]. Prachtig.
Estimate: € 20,00

Lot 716

Lot 716
Proef muntbiljet 10 Gulden 27 april 1884. PL 29.p2. Lichte vouw in midden. Zeer fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 717

Lot 717
10 Gulden 1924 Zeeuws Meisje. Mev. 39-2b; PL 35a.3.R [# PL 103106]. Zeldzaam in deze kwaliteit. Vrijwel UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 718

Lot 718
10 Gulden 1945 II Willem I. Mev. 46-2; PL 43a [# 2 AH 255285]. Let op! Lichte afwijking in het serienummer. Misdruk? Ruim zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 719

Lot 719
20 Gulden 1955 Boerhaave. Mev. 60; PL 53.aR [# 3 AA 101096]. Replacement. Sealed by PMG 58. Ruim prachtig / Bijna UNC.
Estimate: € 500,00

Lot 720

Lot 720
20 Gulden 1955 Boerhaave. Mev. 60; PL 53.a [# 5 AD 080016]. Lichte vouw. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 721

Lot 721
25 Gulden 1943 I Prinsesje. Mev. 78-1a; PL 63.a.R [# 4 AS 106778]. Replacement. Ruim prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 722

Lot 722
25 Gulden 1971 Sweelinck. Mev. 84-1; PL 70.b2 [# 6904404801]. Misdruk achterzijde. Prachtig.
Estimate: € 15,00

Lot 723

Lot 723
25 Gulden 1989 Roodborstje. Mev. 85; PL 71 [# 2247610391]. Afwijking c.q. misdruk voorzijde, apart. Amper fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 724

Lot 724
50 Gulden 1982 Zonnebloem. Mev. 100; PL 83.a [# 0078923151]. Misdruk, dan wel afgekeurd. Toegevoegd: 5 Gulden Vondel en 25 Gulden Huygens. Fraai / Zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 725

Lot 725
100 Gulden 1846. PL 90.g [# 874]. Voldoet compleet aan de specificatie van Patrick Plomp. Echter er dient rekening mee gehouden te worden dat het hier een contemporaine vervalsing betreft. Wie het weet, mag het zeggen! Scheurtje en vlekken. Fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 726

Lot 726
200 Gulden 1860-1921. Mev. 131; PL 107.j2 [# AB 098134] Delprat – Vissering. Amsterdam 25 april 1916. Apart aanvoelend papiersoort, mogelijk een contemporaine vervalsing? Zeg maar gerust VALS!!! Aangekocht uit de collectie van Mathys Verkooyen, ex-collectie Cees Hootsen. Meerdere vouwen. Zeer fraai.
Estimate: € 2.500,00

Lot 727

Lot 727
1.000 Gulden 1863. Mev. 147; PL 119 [# 1863]. Fraai / Zeer fraai. Jammer genoeg dient er ook bij dit biljet rekening gehouden te worden met het feit dat het een contemporaine vervalsing betreft.
Estimate: € 250,00

Lot 728

Lot 728
1.000 Gulden 1926 Grietje Seel. Mev. 152-1; PL 124.a [# AK 091843]. Gevouwen. Fraai / Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 729

Lot 729
1.000 Gulden 1956 Rembrandt. Mev. 154-1; PL 127.b [# AW 007130]. Vrijwel fraai.
Estimate: € 450,00

Lot 730

Lot 730
1.000 Gulden 1956 Rembrandt. Mev. 154-1; PL 127.b [# DF 025366]. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 750,00