Lot 161

Lot 161
Zilveren rijder of dukaton 1733. Delm. 1036; CNM 2.38.79. Kleine randoneffenheid. Ruim zeer fraai bijna prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 162

Lot 162
3 Gulden 1697, mmt. links van de vrijheidshoed. Omschrift keerzijde eindigt op TRANS Delm. 1152; CNM 2.38.87; HMP 53. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 163

Lot 163
1 Gulden 1735, mmt. kraanvogel. Delm. 1184; CNM 2.38.92; HPM 55. Zeer fraai / prachtig.
Estimate: € 80,00

Lot 164

Lot 164
Duit 1628. Onbekende variant met op de keerzijde: TRAS / ISVLA / NAI Vgl. PW 7004; vgl. CNM 2.38.111. Vondstexemplaar. Circa fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 165

Lot 165
Duit 1741. PW 7007; CNM 2.38.113; HPM 71. Zeer fraai / prachtig.
Estimate: € 30,00

Lot 166

Lot 166
Arendsdaalder z.j. (1622-1624) met klaverblad. Delm. 690; CNM 2.12.15; HPM 14. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 167

Lot 167
Florijn 16Z1. Delm. 1110; CNM 2.12.40; HPM 32. Jaartal moeilijk leesbaar. Schaars type. Fraai / zeer fraai. Ex veiling 17 Laurens Schulman, november 1996, kavel 652
Estimate: € 250,00

Lot 168

Lot 168
Leeuwendaalder 1667 mmt. morenkop. Delm. 862; CNM 2.30.39; HPM 29. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 169

Lot 169
Nederlandse rijksdaalder 1655. Delm. 709; CNM 2.30.44; HPM 32. Iets excentrisch geslagen, anders zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 170

Lot 170
1/2 Leeuwendaalder 1646. Delm. 888; CNM 2.30.42; HPM 31. 1e Jaar van dit type, zeldzaam. Dichtgemaakt gat. Ruim fraai. Ex veiling 22 Laurens Schulman, april 1999, kavel 557
Estimate: € 60,00

Lot 171

Lot 171
Stuiver z.j. (1599). CNM 2.52.112; HPM 70. Fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 172

Lot 172
1/2 Stuiver z.j. (1600). v.d. Wiel 251; CNM 2.52.114; HPM 71. Vondstexemplaar, niet schoongemaakt. Circa fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 173

Lot 173
Rijderschelling 1691. CNM 2.21.56; HPM 08. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 50,00