Dubbele dukaat 1854 mmt. zwaard Sch. 561. Uitermate zeldzaam Ruim prachtig
More...Estimate: € 12.500,00
Lot (3) 10 Gulden 1875, 1876, 1877 Sch. 549 t/m 551 Zfr / prachtig
More...Estimate: € 525,00
10 Gulden 1879 uit 1877 mmt. bijl Sch. 55a Prachtig
More...Estimate: € 250,00
10 Gulden 1880 mmt. bijl Sch. 553 Prachtig
More...Estimate: € 200,00
10 Gulden 1886 mmt. bijl Sch. 555 Prachtig
More...Estimate: € 200,00
10 Gulden 1887 mmt. bijl Sch. 556 Prachtig
More...Estimate: € 225,00
More...Estimate: € 225,00
Lot (2) Rijksdaalder 1870 en 1871 Sch. 596 en 597 Zeer fraai
More...Estimate: € 50,00
1 Gulden 1855 mmt. zwaard Sch. 608 Ruim zeer fraai
More...Estimate: € 50,00
1/2 Gulden 1858 mmt. zwaard Sch. 625 Prachtig
More...Estimate: € 50,00
1/2 Gulden 1859 mmt. zwaard Sch. 626 Zeer fraai
More...Estimate: € 20,00
25 Cents 1890 mmt. hellebaard Sch. 639 Prachtig
More...Estimate: € 175,00
10 Cents 1863 mmt. zwaard Sch. 647 Ruim prachtig
More...Estimate: € 100,00
10 Cents 1881 mmt. bijl Sch. 659 Prachtig
More...Estimate: € 50,00
10 Cents 1884 mmt. bijl Sch. 661 Prachtig
More...Estimate: € 70,00
10 Cents 1885 mmt. bijl Sch. 662 Prachtig
More...Estimate: € 35,00