10 Gulden 1887 mmt. bijl Sch. 556 Prachtig
More...Estimate: € 225,00
More...Estimate: € 225,00
Lot (2) Rijksdaalder 1870 en 1871 Sch. 596 en 597 Zeer fraai
More...Estimate: € 50,00
1 Gulden 1855 mmt. zwaard Sch. 608 Ruim zeer fraai
More...Estimate: € 50,00
1/2 Gulden 1858 mmt. zwaard Sch. 625 Prachtig
More...Estimate: € 50,00
1/2 Gulden 1859 mmt. zwaard Sch. 626 Zeer fraai
More...Estimate: € 20,00
25 Cents 1890 mmt. hellebaard Sch. 639 Prachtig
More...Estimate: € 175,00
10 Cents 1863 mmt. zwaard Sch. 647 Ruim prachtig
More...Estimate: € 100,00
10 Cents 1881 mmt. bijl Sch. 659 Prachtig
More...Estimate: € 50,00
10 Cents 1884 mmt. bijl Sch. 661 Prachtig
More...Estimate: € 70,00
10 Cents 1885 mmt. bijl Sch. 662 Prachtig
More...Estimate: € 35,00
10 Cents 1890 mmt. hellebaard Sch. 665 Ruim prachtig
More...Estimate: € 50,00
5 Cents 1850 mmt. zwaard Sch. 666 FDC
More...Estimate: € 15,00
1/2 Cent 1857 mmt. zwaard Sch. 709. Originele kleur Prachtig / FDC
More...Estimate: € 40,00
1/2 Cent 1859 mmt. zwaard Sch. 710. Originele kleur Prachtig / FDC
More...Estimate: € 40,00
Lot (4) 1/2 Cent 1873, 1 Cent 1863, 1876, 1881 Sch. 720, 688, 693 en 698 Zfr / prachtig
More...Estimate: € 50,00