29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 113

Lot 113
Dukaat 1767. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Kras vz. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 114

Lot 114
Dukaat 1770. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai / Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 115

Lot 115
Dukaat 1775. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 116

Lot 116
Dukaat 1780. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 117

Lot 117
Dukaat 1785 (grote cijfers). Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 118

Lot 118
Dukaat 1792. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Mooi exemplaar! Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 119

Lot 119
½ Dukaat 1775. Delm. 1003; CNM 2.49.53; HPM 52. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 120

Lot 120
¼ Dukaat 1765. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Donker patina. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 121

Lot 121
¼ Dukaat 1791. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Gietgal in rand. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 122

Lot 122
1/8 Dukaat of pietje 1763. CNM 2.49.55; HPM; 54. Slabbed by NGC MS 63. Prachtig / FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 123

Lot 123
1/8 Dukaat of pietje 1766. Delm. 1008a; CNM 2.49.55; HPM 54. Zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 124

Lot 124
1/8 Dukaat of pietje 1773. CNM 2.49.55; Verkade 87.4. Prachtig.
Estimate: € 80,00

Lot 125

Lot 125
Arenddaalder van 60 groot 1602. Delm. 1071; CNM 2.49.61; HPM 55. Iets patina. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 126

Lot 126
Arenddaalder van 60 groot 1618 uit 1602. Delm. 1071; CNM 2.49.61; HPM 55. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 127

Lot 127
Daalder van 30 stuiver 1680. Delm. 1082; CNM 2.49.65; HPM 61. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 128

Lot 128
Daalder van 30 stuiver 1683. Delm. 1083; CNM 2.49.66; HPM 62. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Estimate: € 75,00