Lot 81

Lot 81
Lot (3) 1 gulden 1764, 1793 en 1794. Delm. 1180; CNM 2.46.57; HPM 48. Overwegend zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 82

Lot 82
Roosschelling van 6 stuiver 1601. CNM 2.46.62; HPM 53. Moeilijk maar wel leesbaar. Fraai -.
Estimate: € 25,00

Lot 83

Lot 83
Roosschelling 1629. CNM 2.46.63; HPM 53. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 84

Lot 84
Lot (2) Roosschelling 1629. CNM 2.46.63; HPM 53. Gemiddeld fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 85

Lot 85
Lot (2) Roosschelling 1680, 1682. CNM 2.46.64; HPM 53. Circa fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 86

Lot 86
Dubbele stuiver 1677. CNM 2.46.75; HPM 61. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 35,00

Lot 87

Lot 87
Lot (8) Dubbele stuivers 1678, 1727, 1767, 1778 ( groot muntplaatje) 1787, 1789, 1790 uit 1791 en 1792. Fraai en beter.
Estimate: € 75,00

Lot 88

Lot 88
I Stuiver 1599. CNM 2.46.81; HPM 58. Circa fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 89

Lot 89
Pijl of bezemstuiver 1765 mmt. haringbuis. CNM 2.46.85. Prachtig.
Estimate: € 25,00

Lot 90

Lot 90
Duit 1604. PW 3001; CNM 2.46.89; HPM 69. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 91

Lot 91
Lot (3) Duit 17(39) en duit 1765. PW 3009 en 3011; CNM 2.46.96 en 2.46.98. Toegevoegd: VOC hybride duit 1756! Scholten 233c. Zeer fraai en beter.
Estimate: € 50,00

Lot 92

Lot 92
Lot (2) Scheepjesschelling 1678. CNM 2.15.8; HPM 81. Twee varianten! Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 93

Lot 93
Dubbele stuiver 1676 B.P. CNM 2.15.13; HPM 88. Mooi patina. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 94

Lot 94
Dubbele stuiver 1676 B.P. CNM 2.15.13; HPM 88. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 95

Lot 95
Dubbele stuiver 1677. CNM 2.15.14; HPM 91. Zeer fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 96

Lot 96
1 Stuyver 1676 B.P. CNM 2.15.17; HPM 90. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00