29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 964

Lot 964
The Anglo-Palestine Bank Limited. 500 Mils n.d. (1948-51) Pick 14a. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 965

Lot 965
Bundel bankpapier voornamelijk Duits en Oostenrijks noodgeld alsmede enig Nederland.
Estimate: € 25,00

Lot 966

No image available
Blauw Importa-album eenvoudig wereld + iets NL (w.o. vals).
Estimate: € 10,00

Lot 967

No image available
Rood album onuitgezocht bankpapier allerlei, waaronder ook iets Nederland.
Estimate: € 100,00

Lot 968

Lot 968
Gele schoenendoos afgeladen met wereldbiljetten, van goed gebruikt tot UNC. Zeer geschikt voor lange winteravonden.
Estimate: € 200,00

Lot 969

Lot 969
Schoenendoos proppievol met Duits/Oostenrijks inflatiegeld.
Estimate: € 50,00

Lot 970

Lot 970
Plastic bakje met enige honderden biljetjes stedennoodgeld Duitsland/Oostenrijk.
Estimate: € 40,00

Lot 971

Lot 971
Hofnar sigarenkist met veel Indonesië en Duits stedennoodgeld. Ook enige andere landen.
Estimate: € 25,00

Lot 972

Lot 972
Lot (31) Lindnercassette met 29 x Franse assignaten en 2 x ‘gewone’ biljetten.
Estimate: € 25,00

Lot 973

No image available
Twee albums met eenvoudige bankbiljetten van Hfl. 1,- t/m Hfl. 100,-; scheepsgeld Kon. Ned. Lloyd (1957); Nieuwjaarsuitdeling Rijnzaterwoude; Ned. Indië / Indonesië en enig buitenlands papiergeld.
Estimate: € 75,00

Lot 974

No image available
Vrijwel complete collectie “Das Papiergeld der deutschen Eisenbahnen und der Reichspost”.Levenswerk op een meer dan keurige manier bijeen verzameld, opgeborgen in drie albums. Moet gezien worden, absoluut uniek geheel!
Estimate: € 1.500,00

Lot 975

Lot 975
Lot (2) 25 Gulden 1927 en 1931. No. RB05152 en CW05600. Twee verschillende handtekeningen. Pick 71. Fine.
Estimate: € 30,00

Lot 976

Lot 976
Java. 100 Gulden 1927 van de Javaasche bank. No. EN01376. Pick 73. Stempel op achterzijde. F/VF
Estimate: € 50,00

Lot 977

Lot 977
Lot (9) Divers bankpapier overzee, o.a. Nederlands-Indië met diverse leuke biljetten, alsmede Java. Fraai en beter!
Estimate: € 75,00

Lot 978

Lot 978
10 Gulden 1962. No. A825710. Pick 2. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 979

Lot 979
500 Gulden 1962. No. 003988. Pick 7. UNC.
Estimate: € 300,00