Zilveren dukaat 1693. Delm. 971; CNM 2.46.34; HPM 37. Kantschrift deels zwak en onleesbaar. Fraai / zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Zilveren rijder of dukaton 1670. Delm. 1019; CNM 2.46.38; HPM 28. Zwak geslagen. Ruim fraai.
More...Estimate: € 100,00
Zilveren rijder of dukaton 1692 mmt. achtbladige bloem op wapenzijde. Delm. 1020; CNM 2.46.39; HPM 32. Vondstexemplaar, enkele gietgallen voorzijde. Alhoewel het jaartal in eerste instantie leest als 1592 is het wel degelijk 1692. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
More...Estimate: € 300,00
Zilveren rijder of dukaton 1742 gegoten exemplaar met 5 kloppen; GPS, leeuw, luipaard, jaarletter C en portret Elizabeth II. Vgl. Delm. 1022; CNM 2.46.41. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Zilveren rijder of dukaton 1755 uit 1754. Delm. 1022; CNM 2.46.41; HPM 32. Prachtig.
More...Estimate: € 150,00
½ Zilveren rijder of dukaton 1772. Delm. 1050; CNM 2.46.55; HPM 33. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
½ Zilveren rijder of dukaton 1782. Delm. 1050; CNM 2.46.55; HPM 33. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Daalder van 30 stuiver 1686. Delm. 1081; CNM 2.46.47; HPM 40. Zwak geslagen, ruim fraai.
More...Estimate: € 75,00
3 Gulden 1786. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
3 Gulden 1791. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Prachtig.
More...Estimate: € 150,00
3 Gulden 1793. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
3 Gulden 1794. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Ruim zeer fraai bijna prachtig.
More...Estimate: € 100,00
3 Gulden 1795. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
1 Gulden 1703, mmt. zesbladige bloem, gesloten kroon; waarschijnlijk jaartalwijziging. Delm. 1180; CNM 2.46.56; HPM 48. Ruim fraai.
More...Estimate: € 50,00
1 Gulden 1703, mmt. zesbladige bloem, waarschijnlijk jaartalwijziging. Delm. 1180; CNM 2.46.56; HPM 48. Fraai.
More...Estimate: € 30,00
Lot (2) 1 Gulden 1714. Delm. 1180; CNM 2.46.56; HPM 48. Met verschillende stempels geslagen! Fraai en beter.
More...Estimate: € 50,00