½ Zilveren rijder of ½ dukaton 1780. Delm. 1047; CNM 2.28.88; HPM 46. Miniem tikje rand. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
3 Gulden 1682. Delm. 1126; CNM 2.28.96. Gecorrodeerd aan beide zijden. Ruim fraai. Ex veiling 9 Laurens Schulman, november 1992, kavel 180
More...Estimate: € 250,00
1 Gulden 1762. Delm. 1179; CNM 2.28.104; HPM 64. Donker patina. Zeer fraai.
More...Estimate: € 35,00
X stuiver 1749. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66. Ruim prachtig.
More...Estimate: € 75,00
Bezemstuiver 1739. CNM 2.28.121; HPM 78. Vrijwel prachtig.
More...Estimate: € 25,00
Lot (2) Bezemstuiver 1739 en wapenstuiver 1727. CNM 2.28.21 en 2.28.22. Zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Muntmeesterspenning 1759. CNM. 2.28.108; HPM 67. Zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Duit 1754. PW 2007; CNM 2.28.126. Mooie kleur. Prachtig.
More...Estimate: € 15,00
Duit 1755 afslag in zilver van 3,1gram. PW 2007.5; CNM 2.28.126; HPM 84.3. Donkere zwarte aanslag. Zeer fraai.
More...Estimate: € 40,00
Leeuwendaalder 1604 op Hollandse voet. Delm. 835; CNM 2.46.22; HPM 14. Vrijwel zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Leeuwendaalder 1636. Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Leeuwendaalder 16(37). Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Onregelmatig muntplaatje. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Leeuwendaalder 1638. Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Gesnoeid waardoor het muntplaatje ovaal lijkt. Zeer fraai / prachtig.
More...Estimate: € 75,00
Leeuwendaalder 1651. Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Deels zwak geslagen, ruim fraai.
More...Estimate: € 50,00
Gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1593. Delm. 923; CNM 2.46.28; HPM 24. Zeer fraai.
More...Estimate: € 125,00
Zilveren dukaat 1661. Delm 970; CNM 2.46.33; HPM 35. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00