Veiling 57 en 58

6 may 2024 10:00 - 8 may 2024
Lots: 2623, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 33

Lot 33
Dukaat 1698. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gecorrodeerd. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 34

Lot 34
Dukaat 1698. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Lichte corrosie. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 35

Lot 35
Dukaat 1701 uit 1691. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 36

Lot 36
Dukaat 1703. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 37

Lot 37
Dukaat 1703. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Lichte corrosie. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Estimate: € 85,00

Lot 38

Lot 38
Dukaat 1704. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 39

Lot 39
Dukaat 1704. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Lichte corrosie. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 40

Lot 40
Dukaat 1704. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Corrosie voor- en keerzijde. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 41

Lot 41
Dukaat 1705. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Zwak geslagen. Zeer fraai / Prachtig.
Estimate: € 70,00

Lot 42

Lot 42
Dukaat 1705. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 60,00

Lot 43

Lot 43
Dukaat 1706. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 70,00

Lot 44

Lot 44
Dukaat 1707. Delm. 976; CNM 2.49.50. HPM 50. Vrijwel prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 45

Lot 45
Dukaat 1757. Verzorgde gravure door Martinus Holtzhey jr., kabelrand.CNM 2.49.51; HPM 51. Zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 46

Lot 46
1/8 Dukaat of ‘Pietje’ 1786. CNM 2.49.55. Krassen voor- en keerzijde. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 47

Lot 47
½ Rijder of ½ dukaton 1773. Delm. 1052; CNM 2.49.60. Met chopmark. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 48

Lot 48
30 Stuivers 1676. Delm. 1082; CNM 2.49.65; HPM 61. Lichte corrosie. Fraai / Zeer fraai.
Estimate: € 50,00