Lot 33

Lot 33
1/5 Philipsdaalder z.j. (1562-1564). GH 212-11a; CNM 2.28.17. Fraai.
Estimate: € 35,00

Lot 34

Lot 34
Lot (4) Oord of 1/4 stuiver 1575. Vier verschillende uitvoeringen, met en zonder titel van Zeeland. CNM 2.28.37-39; HPM 07/08. Circa fraai.
Estimate: € 80,00

Lot 35

Lot 35
Gouden rijder van 14 gulden 1760. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,98 gram]. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 350,00

Lot 36

Lot 36
Gouden dukaat 1781. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,45 gram]. Lichte vouwen, bijna zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 37

Lot 37
Stoter of 1/20 Leicesterreaal 1588. CNM 2.28.57; HPM 29. Frraai.
Estimate: € 50,00

Lot 38

Lot 38
Leicesterrijksdaalder 1587 met zes provinciewapens. Delm. 900; CNM 2.28.60; HPM 32. Zeer fraai.
Estimate: € 1.000,00

Lot 39

Lot 39
Leicesterrijksdaalder 1587 met zes provinciewapens. Delm. 900; CNM 2.28.60; HPM 32. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 40

Lot 40
Leeuwendaalder 1576 op Hollandse voet; interpunctie: rozetje. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Scheur in muntplaatje, overigens vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 60,00

Lot 41

Lot 41
Leeuwendaalder 1576 op Hollandse voet interpunctie rozetje. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Ruim fraai bijna zeer fraai.
Estimate: € 60,00

Lot 42

Lot 42
Leeuwendaalder 1576 op Hollandse voet interpunctie X. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 43

Lot 43
Leeuwendaalder 1589 op Hollandse voet interpunctie X. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Ruim fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 44

Lot 44
Leeuwendaalder 1604 op Hollandse voet. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 45

Lot 45
Leeuwendaalder 1650 uit 1649. Delm. 832; CNM 2.28.68; HPM 24. Deels zwak geslagen, mogelijk zeldzaam! Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 46

Lot 46
Zilveren rijder of dukaton 1673. Delm. 1014; CNM 2.28.84. Deels zwak geslagen, onregelmatige rand. Fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 47

Lot 47
Zilveren rijder of dukaton 1771. Delm. 1014; CNM 2.28.84. Vrijwel zeer fraai. Uit onze veiling 1, september 1995, kavel 27
Estimate: € 100,00

Lot 48

Lot 48
Zilveren rijder of dukaton 1790 met onbekende klop. Delm. 1014; CNM 2.28.84; HPM 45. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 100,00