Lot 17

Lot 17
Kopje of penning z.j. vHengel C24; Grolle 11.6.1. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 18

Lot 18
Dubbele groot of botdrager z.j. (1367/68) vdCh 5.9; Grolle 17.8.1a. Ruim fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 19

Lot 19
Kwart plak z.j. vcCh. 6.15; Grolle 17.8.3. Rand uitgebroken, overigens fraai / zeer fraai. Ex veiling 16 Laurens Schulman, april 1996, kavel 176
Estimate: € 100,00

Lot 20

Lot 20
Groot z.j. (1378) vdCh 6.25; Grolle 17.9.2. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 21

Lot 21
Labaye of witte groot z.j. ( 1388) vdCh 6.23; Grolle 17.10.1a. Ruim fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 22

Lot 22
Kwart groot z.j. Toernooihelm tussen 9 boogjes / Lang kruis met leeg veld. vdCh. 36.12; Grolle 17.11.4. Onregelmatige rand. Fraai. Ex veiling 55 Coin Investment, september 2000, kavel 99
Estimate: € 150,00

Lot 23

Lot 23
Groot z.j. met roos. vdCh 8.12; Grolle 18.3.2b. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 24

Lot 24
Groot met adelaar z.j. vdCh 7.12. Rand iets uitgebroken, overigens zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 25

Lot 25
Gouden schild of klinkaart z.j. (emissie 1411). Delm. 731; Grolle 19.3.2a; vdCh 5.4 [3,74 gram]. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 500,00

Lot 26

Lot 26
Leeuw z.j. (emissie 1411). vdCh. 8.5; Grolle 19.3.7. Schaars. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 27

Lot 27
Groot z.j. GH 102-6. Rand iets onregelmatig. Ruim fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 28

Lot 28
Lot (2) Stuiver z.j. GH 112-6. Toegevoegd: tweede exemplaar met klop kasteeltje. Fraai en beter.
Estimate: € 100,00

Lot 29

Lot 29
Stuiver z.j. met fraaie klop van een kasteel (1499). GH 120.5a. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 30

Lot 30
Lot (3) Stuiver 1499. GH 120-6, 6a en 6b; Levinson III-271a. Fraai en beter.
Estimate: € 150,00

Lot 31

Lot 31
Lot (2) Hollandse denier z.j. GH 195-6. Type 6a en 6c. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 32

Lot 32
1/5 Philipsdaalder z.j. (1562-1564). GH 212-11a; CNM 2.28.17. Zeer fraai.
Estimate: € 80,00