29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 482

Lot 482
Lot (3) Rijksdaalder 1842 en 1845 (2) Sch. 507 en 510 Fraai en beter
Estimate: € 100,00

Lot 483

Lot 483
Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch. 510 Prachtig / FDC
Estimate: € 350,00

Lot 484

Lot 484
1 Gulden 1846 mmt. lelie Sch. 523 Zeer fraai
Estimate: € 45,00

Lot 485

Lot 485
1 Gulden 1848 mmt. zwaard Sch. 526 Zeer fraai
Estimate: € 40,00

Lot 486

Lot 486
25 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 532 Bijna prachtig
Estimate: € 35,00

Lot 487

Lot 487
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Vrijwel prachtig
Estimate: € 40,00

Lot 488

Lot 488
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Zfr. / Prachtig
Estimate: € 25,00

Lot 489

Lot 489
10 Cents 1849 met punt, mmt. zwaard Sch. 535 Ruim zfr. / Bijna pr.
Estimate: € 35,00

Lot 490

Lot 490
½ Cent 1846 mmt. zwaard Sch. 540. Vlekje kz. Ruim zeer fraai
Estimate: € 25,00