29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 190

Lot 190
Continentale sceatta, ca. 720. Hoofd naar rechts. / Kruis met vier bolletjes. BMC type 2C. Donker zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 191

Lot 191
Continentale sceatta. Borstbeeld naar rechts. / Kruis tussen I – B. Donker zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 192

Lot 192
Continentale sceatta. Hoofd naar rechts. / Vierkant met bollen en strepen. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 193

Lot 193
Continentale sceatta. Gekroond hoofd naar rechts. / Vierkant met streepjes. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 194

Lot 194
Sceatta z.j. type stekelvarken. BMC type 4. JMP 1982, pag. 9. Prachtig
Estimate: € 150,00

Lot 195

Lot 195
Sceatta z.j. (±720) type stekelvarken. vdCh. vgl. III-2. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 196

Lot 196
Sceatta, stekelvarkentype. Grove uitvoering. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 197

Lot 197
Sceatta, stekelvarkentype. Zeer fraai / Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 198

Lot 198
Sceatta, stekelvarkentype. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 199

Lot 199
Estimate: € 75,00

Lot 200

Lot 200
Estimate: € 75,00

Lot 201

Lot 201
Sceatta stekelvarkentype. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00