Lot 1115

Lot 1115
Lot (2) Houten opbergkist met 24 stuks penningen mbt. de onafhankelijkheid van België 1830-1980. Ca. 840 gram 999.9. Toegevoegd blauwe cassette 16 Ländentaler Deutschland.
Estimate: € 350,00

Lot 1116

Lot 1116
Luxe houten opbergkist met 33 stuks zilveren penningen mbt. 40 Jahre Bundes Republiek Deutschland. Proof.
Estimate: € 200,00

Lot 1117

Lot 1117
Deutsche Städtethaler vom 16 bis zum 19. Jahrhundert (26) Modern! Allen zilver!
Estimate: € 250,00

Lot 1118

Lot 1118
The John F. Kenndey Collection. 10 medals AR 36, 1 medal AR 63. Ca. 370 gram 925/1000.
Estimate: € 125,00

Lot 1119

Lot 1119
Fraaie zwarte cassette met twaalf zilveren penningen ‘Die Medaillen der zwölf regierenden Fürsten von Liechtenstein’. Een uitgave v. ‘Gesellschaft für Münzeditionen’. Netto zilver: 600 gram.
Estimate: € 200,00

Lot 1120

Lot 1120
Houten cassette met 18 zilveren (999/1000) penningen met gedeeltelijke vergulding. ‘De Eerste Slag van de Eurolanden’. Netto zilver: 360 gram.
Estimate: € 100,00

Lot 1121

Lot 1121
Grote kartonnen doos met veelal grootformaat penningen diverse (Europese) landen in originele doosjes (39). Hier en daar wat zilver.
Estimate: € 150,00

Lot 1122

Lot 1122
Kartonnen doos vol interessante penningen van Oostenrijk, vnl. grootformaat, 19e en 20e eeuw. Diverse metalen (53).
Estimate: € 200,00

Lot 1123

Lot 1123
Doos met (12) nagekomen penningen en plaquettes buitenland o.a. Cambridge, Duitsland en Frankrijk
Estimate: € 500,00

Lot 1124

Lot 1124
Doosje met zeven penningen van Israël waarvan 1 in zilver.
Estimate: € 30,00

Lot 1125

Lot 1125
Doosje (8) Belgische penningen betreffende de landbouw, vnl. 19e eeuws. Zilver (bruto 202 gram) en brons verguld.
Estimate: € 75,00

Lot 1126

Lot 1126
Doosje (55) Oostenrijkse penningen 19e en 20e eeuw, vnl. kleinformaat. Veel zilveren casinopenningen.
Estimate: € 100,00

Lot 1127

Lot 1127
Sigarendoos (37) diverse landen, w.o. Duitsland, Engeland, Frankrijk enz. Vnl. 19e/20e eeuw. Ook zilver.
Estimate: € 100,00

Lot 1128

Lot 1128
Lot (2) cassettes met naslagen Duitse Talers van de firma Intermünzen GmbH. Netto zilver: 166 gram.
Estimate: € 60,00

Lot 1129

Lot 1129
Blikje met ruim 80 stuks Neurenbergse rekenpenningen.
Estimate: € 100,00

Lot 1130

Lot 1130
Lot (8) Zilveren penningen waaronder 2x AGFA- Gevaert NV à 300 gram per stuk. Totaal 679 gram gehalte 950/1000. Toegevoegd 18x 20 Ecu zilver 270 gram. Gehalte 800/1000.
Estimate: € 500,00