next >1|2|3|4|5|6|...|15

Lot 251

Lot 251
10 Gulden 1825 Brussel mmt. palmtak Sch. 191 Prachtig
Estimate: € 350,00

Lot 252

Lot 252
10 Gulden 1833 Utrecht mmt. fakkel Sch. 186 Prachtig
Estimate: € 600,00

Lot 253

Lot 253
5 Gulden 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 196 Ruim prachtig
Estimate: € 350,00

Lot 254

Lot 254
3 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 246 Bijna zeer fraai
Estimate: € 350,00

Lot 255

Lot 255
3 Gulden 1831 Utrecht mmt. fakkel Sch. 249 Zeer fraai
Estimate: € 500,00

Lot 256

Lot 256
Rijksdaalder of zilveren dukaat 1816 Sch. 235 Ruim zeer fraai
Estimate: € 750,00

Lot 257

Lot 257
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Ruim zeer fraai
Estimate: € 250,00

Lot 258

Lot 258
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Vrijwel zeer fraai
Estimate: € 150,00

Lot 259

Lot 259
1 Gulden 1831 uit 1821 mmt. fakkel Sch. 266a Zeer fraai
Estimate: € 350,00

Lot 260

Lot 260
1 Gulden 1832 Utrecht mmt. fakkel Sch. 267 Bijna zeer fraai
Estimate: € 150,00

Lot 261

Lot 261
1 Gulden z.j. (±1910) afslag in brons Sch. 274 Vrijwel FDC
Estimate: € 750,00

Lot 262

Lot 262
1 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 275 Prachtig
Estimate: € 2.000,00

Lot 263

Lot 263
1 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 278 Bijna zeer fraai
Estimate: € 125,00

Lot 264

Lot 264
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Prachtig
Estimate: € 75,00

Lot 265

Lot 265
25 Cents 1826 Brussel mmt. palmtak Sch. 297. Stempelglans Prachtig / FDC
Estimate: € 100,00

Lot 266

Lot 266
25 Cents 1828 Brussel mmt. palmtak Sch. 299 Bijna zeer fraai
Estimate: € 200,00
next >1|2|3|4|5|6|...|15