10 Gulden 1825 Brussel mmt. palmtak Sch. 191 Prachtig
More...Estimate: € 350,00
10 Gulden 1833 Utrecht mmt. fakkel Sch. 186 Prachtig
More...Estimate: € 600,00
5 Gulden 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 196 Ruim prachtig
More...Estimate: € 350,00
3 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 246 Bijna zeer fraai
More...Estimate: € 350,00
3 Gulden 1831 Utrecht mmt. fakkel Sch. 249 Zeer fraai
More...Estimate: € 500,00
Rijksdaalder of zilveren dukaat 1816 Sch. 235 Ruim zeer fraai
More...Estimate: € 750,00
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Ruim zeer fraai
More...Estimate: € 250,00
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Vrijwel zeer fraai
More...Estimate: € 150,00
1 Gulden 1831 uit 1821 mmt. fakkel Sch. 266a Zeer fraai
More...Estimate: € 350,00
1 Gulden 1832 Utrecht mmt. fakkel Sch. 267 Bijna zeer fraai
More...Estimate: € 150,00
1 Gulden z.j. (±1910) afslag in brons Sch. 274 Vrijwel FDC
More...Estimate: € 750,00
1 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 275 Prachtig
More...Estimate: € 2.000,00
1 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 278 Bijna zeer fraai
More...Estimate: € 125,00
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Prachtig
More...Estimate: € 75,00
25 Cents 1826 Brussel mmt. palmtak Sch. 297. Stempelglans Prachtig / FDC
More...Estimate: € 100,00
25 Cents 1828 Brussel mmt. palmtak Sch. 299 Bijna zeer fraai
More...Estimate: € 200,00