Lot 208

Lot 208
Holland. 1 Gulden 1800. Sch. 93. Vz. iets beschadigd muntplaatje, overigens fraai / zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 209

Lot 209
Utrecht. Zilveren dukaat 1802. Sch. 71. Ruim zeer fraai bijna prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 210

Lot 210
Utrecht. Zilveren dukaat 1804 grote ‘4’. Sch. 73. Ruim prachtig.
Estimate: € 125,00

Lot 211

Lot 211
Utrecht. 2 Stuiver 1799. Sch. 105. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 212

Lot 212
West-Friesland. 3 Gulden 1795. Sch. 85cc. Ruim fraai.
Estimate: € 75,00