Zeeland. 3 Gulden 1789. Scholten 64. Zwakke slag. Fraai / zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Zeeland. 1 Gulden 1791. Scholten 72. Mooi patina, ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Scheepjesgulden 1802. Scholten 488a. Mooi patina. Zeer fraai / prachtig.
More...Estimate: € 125,00
1/4 Scheepjesgulden 1802. Scholten 492e. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
1/8 Scheepjesgulden 1802. Scholten 494c. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
1/16 Scheepjesgulden 1802. Scholten 495a,d. Iets zwarte aanslag keerzijde. Vrijwel prachtig.
More...Estimate: € 50,00
1/16 Scheepjesgulden 1802. Scholten 497a. Ruim zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
1 Gulden 1839. Scholten 616. Zeer fraai.
More...Estimate: € 75,00
Zwaantjesduit 1836. Scholten 659a. Zeer fraai.
More...Estimate: € 30,00
More...Estimate: € 30,00
¼ Gulden 1854 mmt. zwaard. Scholten 749. Prachtig.
More...Estimate: € 20,00
¼ Gulden 1854 mmt. zwaard. Scholten 749. Zeer fraai.
More...Estimate: € 15,00
Lot (2) ¼ Gulden 1898 mmt. hellebaard. Scholten 799. Zeer fraai.
More...Estimate: € 20,00
1 Satoe Tael z.j. (1939/1940) N.V. Essaieer-Affinagebedrijf v/h R.T. Braakensiek, Djakarta. Naar links lopende inlander met pikoelan. / Smeltkroes. AR 41 [54,13 gram]. Scholten 1456; Davenport 504; LaWe 539; KM X11. Brandvlek (?) keerzijde. Zeer fraai.
More...Estimate: € 300,00