Lot 174

Lot 174
Stuiver z.j. GH 24-1. Scheurtje, ruim fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 175

Lot 175
1/10 Philipsdaalder 1571 Antwerpen. GH 213-1b. Slagbarstjes rand. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 176

Lot 176
Dukaton 1632 Brussel. GH 327-3a; Delm. 275. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 177

Lot 177
Dubbele groot z.j. Gaill. 221; Vanhoudt G2606. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 178

Lot 178
Lot (3) o.a. groot en leeuwengroot van Vlaanderen ten tijde van Lodewijk van Male en een denier z.j. uit Tours van Philips V. Leuk! Fraai en beter.
Estimate: € 40,00

Lot 179

Lot 179
Dukaton 1666. Dav. 4296; de Ch. 641; Delm. 473; KM 84. Enige zilverspoortjes veld vz. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 180

Lot 180
100 Stuiver 1794. Delm. 976; CNM 2.33.10. Vrijwel prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 181

Lot 181
Lot (4) Teston z.j.; Liard.z.j.; Denier tournois z.j. (1652) en Denier tournois z.j. Willem Karel en Willem Hendrik. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 182

Lot 182
Lot (3) Imitaties van een West-Friese duit. Voorzijde WEST/FRLIAE/1660, keerzijde Westfries wapen, DEVS PROTECTOR NOS. De tweede heeft tekst WEST/FALIAE/1660, de derde (ex. C.I. V8#785) een Utrechts stadswapen. Zeldzaam. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 183

Lot 183
1/8 Dukaton 1751 Antwerpen. KM 5; Vanhoudt J16. Zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 184

Lot 184
Dukaton 1752 Antwerpen. Delm. 376; KM — (8.2); Vanhoudt J13. Andere haardos en geen oorbellen / Different hairdress en no earrings. Justeersporen keerzijde. Zeldzaam. Zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 185

Lot 185
Kronenthaler 1764 Brussel. Delm. 388; KM 21; Vanhoudt J27. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 186

Lot 186
Kronenthaler 1787 Brussel. Delm. 393; J. 44a; Davenport 1284; KM 32. Zeer fraai.
Estimate: € 60,00

Lot 187

Lot 187
½ Kronenthaler 1789A. Delm. 394; KM 34; Vanhoudt J46. Zeer fraai / prachtig.
Estimate: € 30,00

Lot 188

Lot 188
Zilveren leeuw 1790. Davenport 1285; Delm. 395; KM 50; Vanhoudt J60. Vrijwel prachtig.
Estimate: € 350,00