Stuiver z.j. GH 24-1. Scheurtje, ruim fraai.
More...Estimate: € 25,00
1/10 Philipsdaalder 1571 Antwerpen. GH 213-1b. Slagbarstjes rand. Fraai / zeer fraai.
More...Estimate: € 30,00
Dukaton 1632 Brussel. GH 327-3a; Delm. 275. Bijna zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
Dubbele groot z.j. Gaill. 221; Vanhoudt G2606. Prachtig.
More...Estimate: € 50,00
Lot (3) o.a. groot en leeuwengroot van Vlaanderen ten tijde van Lodewijk van Male en een denier z.j. uit Tours van Philips V. Leuk! Fraai en beter.
More...Estimate: € 40,00
Dukaton 1666. Dav. 4296; de Ch. 641; Delm. 473; KM 84. Enige zilverspoortjes veld vz. Zeer fraai.
More...Estimate: € 100,00
100 Stuiver 1794. Delm. 976; CNM 2.33.10. Vrijwel prachtig.
More...Estimate: € 400,00
Lot (4) Teston z.j.; Liard.z.j.; Denier tournois z.j. (1652) en Denier tournois z.j. Willem Karel en Willem Hendrik. Fraai.
More...Estimate: € 50,00
Lot (3) Imitaties van een West-Friese duit. Voorzijde WEST/FRLIAE/1660, keerzijde Westfries wapen, DEVS PROTECTOR NOS. De tweede heeft tekst WEST/FALIAE/1660, de derde (ex. C.I. V8#785) een Utrechts stadswapen. Zeldzaam. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
1/8 Dukaton 1751 Antwerpen. KM 5; Vanhoudt J16. Zeer fraai.
More...Estimate: € 25,00
Dukaton 1752 Antwerpen. Delm. 376; KM — (8.2); Vanhoudt J13. Andere haardos en geen oorbellen / Different hairdress en no earrings. Justeersporen keerzijde. Zeldzaam. Zeer fraai.
More...Estimate: € 200,00
Kronenthaler 1764 Brussel. Delm. 388; KM 21; Vanhoudt J27. Zeer fraai.
More...Estimate: € 50,00
Kronenthaler 1787 Brussel. Delm. 393; J. 44a; Davenport 1284; KM 32. Zeer fraai.
More...Estimate: € 60,00
½ Kronenthaler 1789A. Delm. 394; KM 34; Vanhoudt J46. Zeer fraai / prachtig.
More...Estimate: € 30,00
Zilveren leeuw 1790. Davenport 1285; Delm. 395; KM 50; Vanhoudt J60. Vrijwel prachtig.
More...Estimate: € 350,00