29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 81

Lot 81
Dukaat 1684. Delm. 838; CNM 2.46.13 [3,40 gram]. Zeldzaam jaar! Zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 82

Lot 82
Westfriese rijksdaalder 1595. Delm. 925; CNM 2.46.17; HPM 20. Zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 83

Lot 83
½ Westfriese rijksdaalder 1587. Delm. 935; CNM 2.46.18. Zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 84

Lot 84
Leeuwendaalder 1604. Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 85

Lot 85
Gehelmde rijksdaalder 1597. Delm. 924; CNM 2.46.28. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 180,00

Lot 86

Lot 86
½ Gehelmde rijksdaalder 1593. Delm. 934; CNM 2.46.30. Ruim fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 87

Lot 87
Nederlandse rijksdaalder 1683 mt. zesbladige bloem.Delm. 940; CNM 2.46.31; HPM 26. Zeldzaam! Iets patina. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 88

Lot 88
Rijder of dukaton 1774. Delm. 1022; CNM 2.46.41; HPM 32. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 89

Lot 89
Rijder of dukaton 1780. Delm. 1022; CNM 2.46.41; HPM 32. Ruim prachtig / Bijna FDC.
Estimate: € 200,00

Lot 90

Lot 90
Daalder van 30 stuiver 1686. Delm. 1081; vgl. CNM 2.46.47; HPM 40. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 91

Lot 91
Florijn 1686, met klop Holland. Delm. 1099; CNM 2.46.49. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 92

Lot 92
3 Gulden 1763, geen mmt. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 93

Lot 93
3 Gulden 1764 mogelijk contemporaine vervalsing! Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 94

Lot 94
3 Gulden 1793. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 95

Lot 95
Estimate: € 75,00

Lot 96

Lot 96
3 Gulden 1794. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 55. Mooi patina. Prachtig.
Estimate: € 100,00