5 october 2015 10:00 - 6 october 2015
Lots: 2282, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 2030

No image available
Acht albums met meest eenvoudige munten van de wereld. Veel verpakking en zwaar!
Estimate: € 50,00

Lot 2031

No image available
Moderne ontwerp set van Euro’s en eenvoudig ABN- album met modern buitenland.
Estimate: € 10,00

Lot 2032

No image available
5 albums eenvoudige wereldmunten.
Estimate: € 25,00

Lot 2033

No image available
6 albums eenvoudige wereldmunten.
Estimate: € 30,00

Lot 2034

No image available
7 albums eenvoudige wereldmunten.
Estimate: € 35,00

Lot 2035

No image available
Estimate: € 35,00

Lot 2036

No image available
7 albums eenvoudige wereldmunten; iets beter dan gemiddeld. Hier en daar wat zilver.
Estimate: € 70,00

Lot 2037

No image available
Estimate: € 70,00

Lot 2038

No image available
8 albumpjes eenvoudige wereldmunten.
Estimate: € 40,00

Lot 2039

No image available
Estimate: € 35,00

Lot 2040

No image available
8 albums eenvoudige wereldmunten.
Estimate: € 40,00

Lot 2041

No image available
Rood albumpje Rusland (117); 19e en 20e eeuw.
Estimate: € 200,00

Lot 2042

No image available
Groen album (148) vnl. Frankrijk, w.o. ook enige oudere zilveren 5 Franc-stukken.
Estimate: € 175,00

Lot 2043

No image available
Lot (2) Zwarte albumpjes eenvoudig Duitsland, België, U.S.A. enz. Ook enig zilver.
Estimate: € 100,00