29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes
next >1|2|3|4|5|6|...|9

Lot 451

Lot 451
5 Gulden 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 198 Prachtig / FDC
Estimate: € 400,00

Lot 452

Lot 452
Dukaat 1815 zonder mmt. Sch. 201 Zeer fraai
Estimate: € 200,00

Lot 453

Lot 453
Dukaat 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 205 Prachtig
Estimate: € 200,00

Lot 454

Lot 454
Dukaat 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 212. Klemsporen Prachtig
Estimate: € 175,00

Lot 455

Lot 455
3 Gulden 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 241. Iets randschade Vrijwel zeer fraai
Estimate: € 500,00

Lot 456

Lot 456
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242 Ruim zeer fraai
Estimate: € 500,00

Lot 457

Lot 457
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242 Vrijwel zeer fraai
Estimate: € 400,00

Lot 458

Lot 458
3 Gulden 1820 Utrecht mmt. fakkel Sch. 242. Kras + randdeuk vz. Fraai / Zeer fraai
Estimate: € 250,00

Lot 459

Lot 459
3 Gulden 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 243** Ruim zeer fraai
Estimate: € 550,00

Lot 460

Lot 460
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Zeer fraai
Estimate: € 150,00

Lot 461

Lot 461
Estimate: € 150,00

Lot 462

Lot 462
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257. Schoongemaakt Zeer fraai
Estimate: € 125,00

Lot 463

Lot 463
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Ruim fraai / Bijna zfr.
Estimate: € 100,00

Lot 464

Lot 464
1 Gulden 1819 Utrecht mmt. fakkel Sch. 259 Vrijwel zeer fraai
Estimate: € 450,00

Lot 465

Lot 465
1 Gulden 1821 mmt. fakkel Sch. 261. Kras voorzijde Fraai / Zeer fraai
Estimate: € 150,00

Lot 466

Lot 466
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264 Ruim zfr. / Bijna pr.
Estimate: € 200,00
next >1|2|3|4|5|6|...|9