29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 434

Lot 434
Gouden dukaat 1795, contemporaine vervalsing. Delm. 965; Sch. 3 [3,48 gram]. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 435

Lot 435
Zilveren dukaat 1800. Sch. 69. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 436

Lot 436
Zilveren dukaat 1802. Sch. 71. Iets bekrast. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 437

Lot 437
Zilveren dukaat 1805. Sch. 74. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 438

Lot 438
3 Gulden 1795. Sch. 79. Vrijwel prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 439

Lot 439
3 Gulden 1796. Sch. 80a. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 440

Lot 440
1 Gulden 1797. Sch. 92. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 441

Lot 441
1 Gulden 1795. Sch. 99; CNM 2.38.93. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 442

Lot 442
Estimate: € 75,00

Lot 443

Lot 443
Lot (2) 1 Gulden 1795. Sch. 99; CNM 2.38.93. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 444

Lot 444
1 Gulden 1795. Sch. 99; CNM 2.38.93. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 445

Lot 445
West Friesland. 3 Gulden 1795. Delm. 1147; Sch. 85a. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 90,00