next >1|2|3|4|5|6|...|116

Lot 1

Lot 1
Denier z.j., Nijmegen. vdCh. 1.7. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 2

Lot 2
Denier z.j., Harderwijk. Omschriften: +REIN:DVX:GHELRII / MON-ETA-DEH-ERD vdCh. 2.17; vHengel 176-186. Zeldzaam. Fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 3

Lot 3
Vuurijzer 1492, Mechelen. GH 98-4b; Levinson III-222. Zeldzaam. Iets aanslag kz. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 4

Lot 4
Snaphaan z.j. Delm. 516; vdCh. XVIII.38/39. Gietgalletjes voorzijde. Ruim fraai bijna zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 5

Lot 5
Lot (2) Hollandse penning z.j. GH 228-6b; CNM 2.17.32. Zeldzaam. Circa fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 6

Lot 6
Bourgondische kruisdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Mooi patina. Zeer fraai.
Estimate: € 225,00

Lot 7

Lot 7
1/2 Leeuwendaalder 1640. Delm. 869; CNM 2.17.114; HPM 57. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 8

Lot 8
1 Gulden 1713. Delm. 1178; CNM 2.17.153; HPM 88. Onregelmatig muntplaatje, ruim zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 9

Lot 9
Bezemstuiver 1761. CNM 2.17.179; HPM 107. Miniem scheurtje rand. Vrijwel prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 10

Lot 10
St. Oswalddaalder z.j. met open kroon. Mmt. Gelders kruis op voor- en keerzijde. Delm. 577; CNM 2.06.14 (Bergh); HPM 10. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 11

Lot 11
Lot (3) Denier z.j. Frederik II (1212-1250); Peerdeke of snaphaan z.j. (na 1530) en een ruiterschelling of 6 stuiver 1690. Fraai en beter.
Estimate: € 150,00

Lot 12

Lot 12
Karolusdaalder zj. Delm. 633; Passon 35. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 13

Lot 13
Daalder van 30 stuiver 1563. Delm. 640; CNM 2.36.9. Zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 14

Lot 14
1 Gulden 1687. Delm. 1169; CNM 2.51.26; HPM 05. Circa fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 15

Lot 15
Hollandse penning z.j. vHengel C15; Grolle 9.1a. Voorzijde iets decentrisch geslagen. Fraai / zeer fraai.
Estimate: € 60,00

Lot 16

Lot 16
Hollandse penning z.j. vHengel C15; Grolle 9.1a. Voor- en keerzijde iets decentraal. Ruim fraai.
Estimate: € 50,00
next >1|2|3|4|5|6|...|116