Lots: 970, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 175

Lot 175
Gelderland. Gouden dukaat 1801. D.G. & C.Z. Schulman 17. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 176

Lot 176
Gelderland. 1 Gulden 1795. Schulman 89. Zeer fraai / prachtig.
Estimate: € 35,00

Lot 177

Lot 177
Utrecht. Gouden dukaat 1804. Schulman 40. Ruim prachtig.
Estimate: € 300,00