Lots: 970, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 165

Lot 165
25 Florin 1995 Olympische Spelen Atlanta. Zonder logo. KM 14. Proof.
Estimate: € 40,00

Lot 166

Lot 166
1/10 Gulden 1901. Scholten 1393; KM 36. Zeer fraai.
Estimate: € 10,00

Lot 167

Lot 167
1/4 Gulden 1956. Sch. 1381. Met gepolijste stempels geslagen. Vrijwel FDC.
Estimate: € 35,00

Lot 168

Lot 168
1/10 Gulden 1956. Sch. 1396. Met gepolijste stempels geslagen. Prachtig / FDC.
Estimate: € 25,00

Lot 169

Lot 169
FDC-set 1989 (nº 265) ter gelegenheid van de officiële eerste slag door minister van financiën G. de Paula, op woensdag 6 december 1989 bij ’s Rijks Munt. Muntkoerier 1990/1, pag. 5.
Estimate: € 50,00

Lot 170

Lot 170
5 Gulden 2009 Antoine Maduro. KM 79. In origineel doosje KNM. Proof.
Estimate: € 15,00

Lot 171

Lot 171
5 Gulden 2009 Antoine Maduro. KM 79. Proof.
Estimate: € 10,00

Lot 172

Lot 172
10 Gulden 2010 Autonomiemonument. KM 81. Proof.
Estimate: € 15,00

Lot 173

Lot 173
Bescheiden lot overzee, ca. 40 stuks, ondermeer zilveren afslag van VOC-duit 1749 alsmede ½ Duit 1761 en 1762 eveneens zilver. Particuliere stuivers Curacao (75 stuks) geslagen omstreeks 1880. Leuk!
Estimate: € 125,00

Lot 174

Lot 174
Vrijwel complete collectie munten van de Nederlandse Antillen vanaf 1952 tot heden. Incl. goud en zilver ook de zeldzame! Alles in topkwaliteit! Zeer de moeite waard! N.B. Van veel munten, uitgegeven in een speciale presentatie, is de originele verpakking bewaard gebleven en wordt toegevoegd aan het lot.
Estimate: € 5.000,00