29 october 2018 10:30 - 30 october 2018
Lots: 1898, Prebid: no, Live Auction: yes
next >1|2|3|4|5|6|...|119

Lot 1

Lot 1
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56. [2,92 gram]. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 2

Lot 2
St. Jansgoudgulden z.j. Delm. 604; Fr. 56. [2,81 gram]. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 3

Lot 3
Snaphaan z.j. Delm. 516. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 4

Lot 4
Estimate: € 100,00

Lot 5

Lot 5
Vlieger of 4 stuiver 1544. Interpunctie: lelietjes. vdCh. XX-6; GH 189-4b. Fraai / Zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 6

Lot 6
Denier de Hollande. GH 195-4; vdCh. XX-10. Zeer goed.
Estimate: € 35,00

Lot 7

Lot 7
½ Philipsdaalder 156Z (1562). Delm. 61; CNM 2.17.13. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 8

Lot 8
1/5 Philipsdaalder 1563. CNM 2.17.20. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 9

Lot 9
1/5 Philipsdaalder 156(3). CNM 2.17.20. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 10

Lot 10
1/5 Philipsdaalder 1567. CNM 2.17.20; GH 212-6d. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 80,00

Lot 11

Lot 11
Denier de Hollande of penning z.j. GH 228-6. Zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 12

Lot 12
Korte z.j. GH 229-6. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 13

Lot 13
Bourgondische kruisrijksdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 14

Lot 14
Bourgondische kruisrijksdaalder 1568. GH 240-6; Delm. 92; CNM 2.17.38. Eenzijdig patina. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 15

Lot 15
Dukaat 1606. Delm. 649; CNM 2.17.77; HPM 46 [3,50 gram]. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 16

Lot 16
Dukaat 1760. Delm. 650; CNM 2.17.82; HPM 48 [3,48 gram]. Ruim prachtig.
Estimate: € 175,00
next >1|2|3|4|5|6|...|119