5 Oktober 2015 10:00 - 6 Oktober 2015
Lose: 2282, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 644

Los 644
½ Zilveren dukaat 1793. Twee sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 645

Los 645
¼ Zilveren dukaat 1762. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Zeer fraai / prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 646

Los 646
¼ Zilveren dukaat 1763. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Tikjes rand keerzijde. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 647

Los 647
¼ Zilveren dukaat 1764. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 648

Los 648
¼ Zilveren dukaat 1765. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 649

Los 649
¼ Zilveren dukaat 1766. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Onregelmatig patina. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 650

Los 650
¼ Zilveren dukaat 1771. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 651

Los 651
¼ Zilveren dukaat 1772. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Beter jaar. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 652

Los 652
¼ Zilveren dukaat 1775. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 653

Los 653
¼ Zilveren dukaat 1775. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53.Iets onregelmatig muntplaatje. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 654

Los 654
¼ Zilveren dukaat 1777. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 655

Los 655
¼ Zilveren dukaat 1778. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Circa fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 656

Los 656
¼ Zilveren dukaat 1779, mogelijk jaartalwijziging. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 657

Los 657
¼ Zilveren dukaat 1780. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Circa zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 658

Los 658
¼ Zilveren dukaat 1781, mogelijk jaartalwijziging. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53.Fraaie glans. Prachtig.
Schätzung: € 175,00

Los 659

Los 659
¼ Zilveren dukaat 1782. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Circa zeer fraai.
Schätzung: € 100,00