29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 964

Los 964
The Anglo-Palestine Bank Limited. 500 Mils n.d. (1948-51) Pick 14a. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 965

Los 965
Bundel bankpapier voornamelijk Duits en Oostenrijks noodgeld alsmede enig Nederland.
Schätzung: € 25,00

Los 966

Kein Bild verfügbar
Blauw Importa-album eenvoudig wereld + iets NL (w.o. vals).
Schätzung: € 10,00

Los 967

Kein Bild verfügbar
Rood album onuitgezocht bankpapier allerlei, waaronder ook iets Nederland.
Schätzung: € 100,00

Los 968

Los 968
Gele schoenendoos afgeladen met wereldbiljetten, van goed gebruikt tot UNC. Zeer geschikt voor lange winteravonden.
Schätzung: € 200,00

Los 969

Los 969
Schoenendoos proppievol met Duits/Oostenrijks inflatiegeld.
Schätzung: € 50,00

Los 970

Los 970
Plastic bakje met enige honderden biljetjes stedennoodgeld Duitsland/Oostenrijk.
Schätzung: € 40,00

Los 971

Los 971
Hofnar sigarenkist met veel Indonesië en Duits stedennoodgeld. Ook enige andere landen.
Schätzung: € 25,00

Los 972

Los 972
Lot (31) Lindnercassette met 29 x Franse assignaten en 2 x ‘gewone’ biljetten.
Schätzung: € 25,00

Los 973

Kein Bild verfügbar
Twee albums met eenvoudige bankbiljetten van Hfl. 1,- t/m Hfl. 100,-; scheepsgeld Kon. Ned. Lloyd (1957); Nieuwjaarsuitdeling Rijnzaterwoude; Ned. Indië / Indonesië en enig buitenlands papiergeld.
Schätzung: € 75,00

Los 974

Kein Bild verfügbar
Vrijwel complete collectie “Das Papiergeld der deutschen Eisenbahnen und der Reichspost”.Levenswerk op een meer dan keurige manier bijeen verzameld, opgeborgen in drie albums. Moet gezien worden, absoluut uniek geheel!
Schätzung: € 1.500,00

Los 975

Los 975
Lot (2) 25 Gulden 1927 en 1931. No. RB05152 en CW05600. Twee verschillende handtekeningen. Pick 71. Fine.
Schätzung: € 30,00

Los 976

Los 976
Java. 100 Gulden 1927 van de Javaasche bank. No. EN01376. Pick 73. Stempel op achterzijde. F/VF
Schätzung: € 50,00

Los 977

Los 977
Lot (9) Divers bankpapier overzee, o.a. Nederlands-Indië met diverse leuke biljetten, alsmede Java. Fraai en beter!
Schätzung: € 75,00

Los 978

Los 978
10 Gulden 1962. No. A825710. Pick 2. UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 979

Los 979
500 Gulden 1962. No. 003988. Pick 7. UNC.
Schätzung: € 300,00