5 Oktober 2015 10:00 - 6 Oktober 2015
Lose: 2282, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 628

Los 628
Zilveren dukaat 1785, grote cijfers 85. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 629

Los 629
Zilveren dukaat 1787. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. ´Scherpe´ ridder, zeer zwakke omschriften.
Schätzung: € 30,00

Los 630

Los 630
Zilveren dukaat 1788. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 631

Los 631
Zilveren dukaat 1790. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gietgal in kabelrand. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 632

Los 632
Zilveren dukaat 1791. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Nieuwglans. Bijna prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 633

Los 633
Zilveren dukaat 1792. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Iets decentrisch geslagen. Prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 634

Los 634
Zilveren dukaat 1793. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 635

Los 635
Zilveren dukaat 1757. Verzorgde gravure door Martinus Holtzhey jr. CNM 2.49.51; HPM 51.Originele glans. Ruim prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 636

Los 636
Zilveren dukaat 1757. Verzorgde gravure door Martinus Holtzhey jr. CNM 2.49.51; HPM 51. Bijna prachtig.
Schätzung: € 300,00

Los 637

Los 637
Schätzung: € 300,00

Los 638

Los 638
½ Zilveren dukaat 1761. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 639

Los 639
½ Zilveren dukaat 1762. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 640

Los 640
½ Zilveren dukaat 1763. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 641

Los 641
½ Zilveren dukaat 1764. Geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 642

Los 642
½ Zilveren dukaat 1775. Twee sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52.Patina. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 175,00

Los 643

Los 643
½ Zilveren dukaat 1792. Twee sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 125,00