29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 848

Los 848
Blikje zinkgeld 2e wereldoorlog. Ruim 600 gram.
Schätzung: € 25,00

Los 849

Los 849
Blikje met vnl. kleingeld Wilhelmina, veel dubbeltjes. Ook iets Nederlands-Indië.
Schätzung: € 75,00

Los 850

Los 850
Blikje onuitgezocht allerlei, o.a. koninkrijk, overzee en muntsieraden.
Schätzung: € 50,00

Los 851

Los 851
Doosje met circa 50 stuks divers leuk koninkrijk onuitgezocht. Vanaf Willem III tot Beatrix.
Schätzung: € 150,00

Los 852

Los 852
Blikje met 87 stuks: Willem I - 1 cent 1823 Utrecht (37), 1823 Brussel (10), 1826 Brussel (6), en 1827 Utrecht (34); veelal matige kwaliteit.
Schätzung: € 100,00

Los 853

Los 853
La Paz- blikje met 70 stuks 1 cent Willem I - 1827 Utrecht; matige kwaliteit.
Schätzung: € 70,00

Los 854

Los 854
Rode doos met munten Nederlands-Indië, ook zilver, o.a. 40x 1/20 gld. 1855. Diverse kwaliteiten.
Schätzung: € 100,00

Los 855

Los 855
Doos met ca.10 kilo munten Overzeese Gebiedsdelen; meest Nederlandse Antillen, waaronder veel UNC.
Schätzung: € 50,00

Los 856

Los 856
Schätzung: € 50,00

Los 857

Los 857
Blauwe doos met ca. 3 kilo munten Suriname; toegevoegd 50 x 5 cent 1966 “medailleslag”.
Schätzung: € 40,00

Los 858

Los 858
Lot (11) Vrijwel complete serie gouden tientjes Wilhelmina. Compleet vanaf 1897 t/m 1933. Mooi verpakt in “sjieke” kist. Prachtig en beter.
Schätzung: € 2.000,00

Los 859

Los 859
Groene muntslof met kleine restcollectie koninkrijk o.a. zilveren guldens en rijksdaalders en iets provinciaal.
Schätzung: € 100,00

Los 860

Los 860
Luxe kist met het originele Nederlands oorlogsgeld geslagen ten tijde van de Tweede Wereldoorlog.
Schätzung: € 25,00

Los 861

Kein Bild verfügbar
Doos met 5 albums koersgeld uit guldentijdperk. Toegevoegd: album met Engelse crowns.
Schätzung: Gebot