5 Oktober 2015 10:00 - 6 Oktober 2015
Lose: 2282, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 612

Los 612
Zilveren dukaat 1764. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Tikjes rand. Zeer fraai / prachtig.
Schätzung: € 80,00

Los 613

Los 613
Zilveren dukaat 1766. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 614

Los 614
Zilveren dukaat 1767. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 615

Los 615
Zilveren dukaat 1768. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 616

Los 616
Zilveren dukaat 1769. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 617

Los 617
Zilveren dukaat 1770. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 618

Los 618
Zilveren dukaat 1771. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 619

Los 619
Zilveren dukaat 1772. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gietgal rand. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 620

Los 620
Zilveren dukaat 1773. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 621

Los 621
Zilveren dukaat 1774. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Vrijwel zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 622

Los 622
Zilveren dukaat 1775. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 623

Los 623
Zilveren dukaat 1776. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 624

Los 624
Zilveren dukaat 1777. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 625

Los 625
Zilveren dukaat 1779. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 626

Los 626
Zilveren dukaat 1780. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 627

Los 627
Zilveren dukaat 1781. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00