29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 382

Los 382
Hessa. 1 Dollar 1890 (alpaca). LaWe 108a. Zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 383

Los 383
Hessa. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 111. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 384

Los 384
Hessa. 1 Dollar reis 1890. LaWe 116. Zeer fraai / Prachtig.
Schätzung: € 60,00

Los 385

Los 385
Hüttenbach & Co. 10 Cents z.j. LaWe 123b. Prachtig.
Schätzung: € 35,00

Los 386

Los 386
Kisaran. 1 Dollar 1888 (alpaca). LaWe 132. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 387

Los 387
Kisaran. ½ Dollar 1888. LaWe 137. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 388

Los 388
Kisaran. 20 Cents 1888. LaWe 141. Fraai / Zeer fraai.
Schätzung: € 20,00

Los 389

Los 389
Kwala Begoemit. 50 Cents z.j. LaWe 150. Spots voorzijde en keerzijde Anders ruim prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 390

Los 390
Lingga. 50 Cents z.j. LaWe 168. Spotjes voorzijde., anders prachtig / FDC.
Schätzung: € 60,00

Los 391

Los 391
Netherlands India Sumatra Tobacco Co. 50 Cents z.j. LaWe 178 (proef). Prachtig / FDC.
Schätzung: € 50,00

Los 392

Los 392
Netherlands India Sumatra Tobacco Co. 25 Cents z.j. LaWe 181b (proef). Prachtig / FDC.
Schätzung: € 50,00

Los 393

Los 393
Netherlands India Sumatra Tobacco Co. 10 Cents z.j. LaWe 189 (proef). Prachtig / FDC.
Schätzung: € 50,00

Los 394

Los 394
Poeloe Radja. 1 Dollar 1890 (alpaca). LaWe 211b. Vondstexemplaar. Zeer fraai.
Schätzung: € 20,00

Los 395

Los 395
Poeloe Radja. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 213. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 396

Los 396
Poeloe Radja. 20 Cents 1890 (alpaca). LaWe 214b. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 397

Los 397
Poeloe Radja. 1 Dollar reis 1890. LaWe 218. Prachtig.
Schätzung: € 75,00