5 Oktober 2015 10:00 - 6 Oktober 2015
Lose: 2282, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 596

Los 596
Zilveren dukaat 1679. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 597

Los 597
Zilveren dukaat 1694. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gesnoeid. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 598

Los 598
Zilveren dukaat 1705. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Circa fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 599

Los 599
Zilveren dukaat 1706. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gesnoeid. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 600

Los 600
Zilveren dukaat 1735. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 60,00

Los 601

Los 601
Zilveren dukaat 1737. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 602

Los 602
Zilveren dukaat 1738. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 603

Los 603
Zilveren dukaat 1747. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 604

Los 604
Zilveren dukaat 1748. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 605

Los 605
Zilveren dukaat 1748. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 606

Los 606
Zilveren dukaat 1748. Piedfort van 56,13 gram. Delm. 976a; CNM 2.49.50; HPM 50.4. Ruim prachtig.
Schätzung: € 750,00

Los 607

Los 607
Zilveren dukaat 1757, kabelrand. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 608

Los 608
Zilveren dukaat 1758. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 609

Los 609
Zilveren dukaat 1760. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 610

Los 610
Zilveren dukaat 1761. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 611

Los 611
Zilveren dukaat 1762. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Fraai / zeer fraai.
Schätzung: € 60,00