29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 467

Los 467
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264 Fraai / Zeer fraai
Schätzung: € 150,00

Los 468

Los 468
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264a. Met streepje tussen wapen en kroon Ruim zeer fraai
Schätzung: € 250,00

Los 469

Los 469
1 Gulden 1829 Brussel mmt. palmtak Sch. 271 Krasje op wang Ruim zeer fraai
Schätzung: € 450,00

Los 470

Los 470
1 Gulden 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 268 Ruim zfr. / Bijna pr.
Schätzung: € 250,00

Los 471

Los 471
1 Gulden 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 268 Ruim zeer fraai
Schätzung: € 150,00

Los 472

Los 472
1 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 278 Ruim zeer fraai
Schätzung: € 150,00

Los 473

Los 473
½ Gulden 1829 Brussel mmt. palmtak Sch. 282 Zfr. / Prachtig
Schätzung: € 200,00

Los 474

Los 474
Lot (3) 25 Cents 1823B,1825U en 1825B Sch. 294, 289 en 296 Fraai / Zeer fraai
Schätzung: € 75,00

Los 475

Los 475
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Ruim prachtig
Schätzung: € 65,00

Los 476

Los 476
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Zeer fraai
Schätzung: € 25,00

Los 477

Los 477
Lot (2) 25 Cents 1826B en 1827B Sch. 297 en 298 Fraai / Zeer fraai
Schätzung: € 75,00

Los 478

Los 478
10 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 307 Zfr. / Prachtig
Schätzung: € 25,00

Los 479

Los 479
10 Cents 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 308 Ruim prachtig
Schätzung: € 75,00

Los 480

Los 480
5 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 317 Vrijwel FDC
Schätzung: € 75,00

Los 481

Los 481
½ Cent 1823 Utrecht mmt. fakkel Sch. 354 Zfr. / Prachtig
Schätzung: € 50,00

Los 482

Los 482
Lot (3) Rijksdaalder 1842 en 1845 (2) Sch. 507 en 510 Fraai en beter
Schätzung: € 100,00