29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja
< vorig1|...|17|18|19

Los 1317

Los 1317
Doos met diverse herdenkingseuro’s, o.a. België (zilver), Duitsland (zilver), Finland en Slovenië, in diverse kwaliteiten.
Schätzung: € 500,00

Los 1318

Los 1318
4 Groene boxen met “coin sets of all nations / muntenreeksen van alle landen”. 116 Kaarten met UNC-munten (en postzegels) uitgegeven door Franklin Mint, met bijbehorende certificaten.
Schätzung: € 50,00

Los 1319

Los 1319
Indrukwekkende kist met 16 stuks gouden munten, voorstellend “De Gekroonde Hoofden van Europa”.Zeer bijzonder!
Schätzung: € 3.000,00

Los 1320

Los 1320
Rode emmer met 15 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Schätzung: € 75,00

Los 1321

Los 1321
Blauwe emmer met 15 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Schätzung: € 75,00

Los 1322

Los 1322
Lot (10) Keizers en vorsten uit 10 verschillende landen. Voornamelijk zilver. Fraai / Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 1323

Los 1323
Een “tonnetje” munten! Aardige hoeveelheid met uitsluitend munten uit Denemarken vanaf 1941.Ca. 6 kilo, ruim 2000 stuks!
Schätzung: € 35,00

Los 1324

Los 1324
Kistje met ruim 2,5 kilo Deens kleingeld vanaf 1926.
Schätzung: € 25,00

Los 1325

Kein Bild verfügbar
Schoenendoos met eenvoudige wereldmunten, ruim 10 kilo.
Schätzung: € 25,00

Los 1326

Kein Bild verfügbar
Wijnkistje vol met eenvoudig kilogoed wereld. Bijna 10 kilo.
Schätzung: € 25,00

Los 1327

Kein Bild verfügbar
‘Antieke’ geldla vol met eenvoudig kilgoed wereld. - Geldschrankbode Hannover -. Ca. 10 kilo.
Schätzung: € 25,00

Los 1328

Kein Bild verfügbar
Schoenendoos met diverse ‘prullaria’, o.a. sets België en Nederland. Toegevoegd: wat modern penningspul.
Schätzung: € 25,00

Los 1329

Kein Bild verfügbar
Doos met onuitgezocht aantal muntsets uit diverse landen, o.a. Noorwegen, Zweden, Yemen etc.
Schätzung: € 25,00
< vorig1|...|17|18|19