29 Oktober 2018 10:30 - 30 Oktober 2018
Lose: 1898, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 509

Los 509
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Schätzung: € 200,00

Los 510

Los 510
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 In cassette + zilveren penning Prachtig
Schätzung: € 200,00

Los 511

Los 511
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P. PANDER Prachtig
Schätzung: € 250,00

Los 512

Los 512
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746 Zfr. / Prachtig
Schätzung: € 175,00

Los 513

Los 513
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746. Het gouden tientje is gezet in een 14 karaat gouden rand! Zeer fraai
Schätzung: € 225,00

Los 514

Los 514
Lot (3) 10 Gulden 1913, 1926 en 1933 Sch. 747, 750 en 753 Prachtig
Schätzung: € 525,00

Los 515

Los 515
10 Gulden 1917 mmt. zeepaardje Sch. 748 In cassette + zilveren penning Prachtig
Schätzung: € 185,00

Los 516

Los 516
Schätzung: € 185,00

Los 517

Los 517
Lot (2) 10 Gulden 1926 en 1927 Sch. 750 en 751 Prachtig
Schätzung: € 350,00

Los 518

Los 518
Schätzung: € 350,00

Los 519

Los 519
Schätzung: € 350,00

Los 520

Los 520
Schätzung: € 350,00

Los 521

Los 521
Schätzung: € 350,00

Los 522

Los 522
10 Gulden 1933 mmt. zeepaardje Sch. 753 In cassette + zilveren penning Prachtig
Schätzung: € 185,00

Los 523

Los 523
5 Gulden 1912 zonder mmt. Sch. 754 In cassette + zilveren penning Prachtig
Schätzung: € 100,00

Los 524

Los 524
5 Gulden 1912 zonder mmt. Sch. 754 Prachtig
Schätzung: € 85,00